Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Urocze drewniane zabawki dla najmłodszych

2017-01-21
Urocze drewniane zabawki dla najmłodszychUrocze drewniane zabawki dla najmłodszych

Tylko poprzez należyte wsparcie wyobraźnia dziecka może we właściwy sposób się rozwijać. Ogromną rolę odgrywają w tym rodzice, od których w głównej mierze zależy, jak dzieci spędzają swój wolny czas, jak też jakimi przedmiotami się otaczają. Bowiem gdy już od najmłodszych lat dziecko będzie miało do czynienia z zabawkami „mądrymi”, które z jednej strony zapewnią mu znakomitą rozrywkę, a z drugiej będą rozwijać jego kreatywność, w późniejszym wieku przyniesie to dobre efekty. W dzisiejszych czasach, producenci zabawek drewnianych oferują ich tak szeroki wybór, że znaleźć można pośród nich wiele artykułów, które spełnią oczekiwania dzieci, jak też rodziców. Należy bowiem pamiętać, iż kreatywność malucha, powinna być pobudzana już od najmłodszych lat. Tylko w ten sposób, tego typu gry i interaktywne zabawy, mogą przynieść rzeczywiste efekty w przyszłości.

W zależności od upodobań malucha nabyć można zabawki w kształcie różnorakiego rodzaju zwierząt (np. piesek, kaczka czy konik) lub też pojazdów (m.in. pociąg bądź autobus).

Wybierając artykuły do naszej oferty, szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, jakie te produkty mają zapewnić najmłodszym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi oraz renomowanymi producentami. Zarówno w przypadku pchaczy i zabawek do ciągnięcia, jak i pozostałych artykułów, klienci mają do czynienia z produktami przebadanymi zarówno przez samych producentów, jak i niezależne firmy zewnętrzne.

Bezpieczna nauka chodzenia

Dlaczego warto kupować pchacze dla dzieci oraz akcesoria typu jeździk? Przede wszystkim wspomagają one naukę chodzenia, dzięki czemu pociecha łatwiej stawia pierwsze kroki. W przeciwieństwie do pozostałych zabawek, nie wpływają one negatywnie na kruche bioderka maluszków i nie stanowią zagrożenia dla ich zdrowia. Wykorzystując pchacze lub jeździki do własnej zabawy, dziecko uczy się jednocześnie, w jaki sposób prawidłowo układać stópki, aby utrzymać równowagę, a z czasem – móc swobodnie i bezpiecznie chodzić bez pomocy dodatkowych akcesoriów.

Jeździki-pchacze są praktycznym rozwiązaniem również od strony rodziców, pomagają ich odciążyć. Podczas kiedy uwaga dziecka jest skupiona na jeździku – tata lub mama mogą chwilę odpocząć. Maluch może ćwiczyć stawianie pierwszych kroków.

Dzięki dodatkowym funkcjom pchacza dzieci uczą się różnych rzeczy przez zabawę, np.:

 • kolorów,
 • kształtów,
 • liczenia,
 • celności.

Niektóre jeździki-pchacze dla dzieci to prawdziwe centra zabaw! Inne są jednocześnie wózkami z klockami albo warsztatami majsterkowicza czy też drewnianą kuchenką. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami ukazującymi możliwości poszczególnych zabawek. Znajdą je Państwo przy konkretnych modelach. W naszym sklepie oferujemy pchacze dla dzieci w kształcie różnych zwierzątek, takich jak:

 • żabka,
 • pelikan,
 • piesek,
 • żółwik,
 • kaczuszka,
 • biedronka,
 • krówka.

Jeździki-pchacze dla dzieci są również bezpieczne w użytkowaniu. Są solidnie wykonane i bardzo wytrzymałe w przeciwieństwie do modeli wykonanych z tworzyw sztucznych. Nie łamią się pod wpływem zderzenia, np. ze ścianą czy meblem. Nie uszkodzą się także na skutek upadku. Dostępne w naszym sklepie drewniane chodziki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. To świetny wybór dla Państwa maluszka. 

Sprawdź ofertę naszych chodzików

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel