Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BUKI

( ilość produktów: 149 )

Zabawki Buki dostarczają radość od 1992 roku!
 

Buki to marka, która od lat dostarcza dla dzieci zabawki najwyższej jakości. W misję firmy wpisane są ciekawe, naukowe, kreatywne i kulinarne zabawki, których celem jest rozwój w trakcie zabawy. Aby dostarczyć odpowiednią jakość, marka ściśle współpracuje z naukowcami, projektantami i ilustratorami. Takie holistyczne podejście do zabawek sprawia, że dzieci otrzymują produkt, który je rozwija i daje możliwości nauki poprzez zabawę.

Buki to firma wywodząca się z Francji. Na początku działalności zabawki dostępne były tylko na terenie Francji i Belgii, ale z czasem stały się dostępne na całym świecie.

Od pomysłu do powstania

Proces powstania dalej zabawki ma swoje specjalne standardy. Zespół Buki projektuje wszystko od podstaw (nawet pudełka), a realizacja pomysłu trwa czasem nawet rok! W dodatku zabawki w trakcie ich powstawania są testowane razem z dziećmi. W ten sposób producent odrzuca idee, które nie są dla dzieci wystarczająco ciekawe czy rozwojowe.

Każdy zestaw porusza osobne zagadnienie. W ten sposób dziecko może poznać konkretne zjawisko od wielu stron. Niewątpliwie rozbudza to ciekawość do poznawania kolejnych tematów.

Buki, czyli razem

Zabawki Buki są również ciekawe dla rodziców, którzy chętnie dołączają do swoich pociech w trakcie zabawy. Dzięki temu nie tylko dzieci uczą się nowych rzeczy, ale także spędzają pożytecznie czas ze swoimi rodzicami, budując więź. W czasach wszechobecnej cyfryzacji zwykłe spędzanie czasu z dzieckiem staje się czymś deficytowym. Dlatego warto ten czas spędzić na przyjemnej zabawie, która niesie pożytek i naukę, a nie zastępować go bezcelowym wpatrywaniem się w ekran telefonu.

Zabawki Buki towarzyszą dzieciom przy odkrywaniu świata oraz jego tajemnic z zakresu kosmosu, dinozaurów, elektryczności, natury czy też ciała człowieka.

Zestawy zabawek Buki są tak skonstruowane, że zawierają wszystkie elementy, które są potrzebne w zabawie w danym zakresie tematycznym. Dziecko może samodzielnie wykonywać eksperymenty w laboratorium chemicznym czy stworzyć, chociażby swój własny zielnik.

Zabawki Buki - idealny prezent dla dziecka

Jeśli lubisz obdarowywać dzieci zabawkami, które są pożyteczne to marka Buki w swoim portfolio ma tylko takie. Taki prezent z pewnością nie będzie stał zakurzony na półce, a Ty będziesz mieć pewność, że podarunek przyczynia się do rozwoju dziecka.

Co więcej, zabawki tego typu też aktywizują rodzinę, która chętnie spojrzy, co zawiera pudełko. Dlatego też oprócz zabawki podarujesz dziecku także pięknie spędzony czas.

Zabawki Buki przeznaczone są dla dzieci w wieku 5+ i starszych.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel