Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Haba Terra Kids

( ilość produktów: 16 )

Seria zabawek dla dzieci Terra Kids marki Haba powstała z myślą o zabawie na świeżym powietrzu. Zabawki Terra Kids zaprojektowano dla małych miłośników natury i majsterkowiczów. Produkty te znakomicie sprawdzą się podczas zabawy w terenie. Zabawki edukacyjne Haba Terra Kids rozwijają dziecięcą wyobraźnię i przybliżają maluchowi fascynujący świat przyrody. Zabawki outdoorowe Terra Kids sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i w parku czy podczas wakacyjnego wyjazdu nad morze czy w góry. Każda z zabawek z serii Terra Kids pozwala dzieciom odkrywać tajniki otaczającego ich świata.

Bezpieczna zabawa na świeżym powietrzu z Haba Terra Kids

Kilkuletnie dziecko wykazuje chęć dogłębnego poznania i zrozumienia otaczającego go świata. Pomocne w tym będą zabawki przyrodnicze Terra Kids, które pozwolą lepiej poznać ulubiony plac zabaw, przydomowy ogródek czy las. Wystarczy nawet kilka chwil na zewnątrz, by maluch pogłębił wiedzę o naturze i urozmaicił swój spędzany głównie w domu czas. Każda pogoda jest dobra na odkrywanie, ponieważ fauna i flora zmieniają się wraz z panującą aurą. Gdy warunki atmosferyczne dopisują maluch z chęcią przeprowadzi niejeden eksperyment przyrodniczy.

Zabawki dla dzieci Haba Terra Kids mają wysoką jakość wykonania i są zaprojektowane tak, aby przetrwać wiele przygód. Materiały użyte do produkcji są trwałe i bezpieczne dla dzieci. Marka Haba przykłada dużą wagę do ekologiczności swoich produktów, dlatego wiele z nich jest wykonanych z materiałów z recyklingu lub z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Zabawki przyrodnicze od Haba mogą mieć bezpośredni kontakt nawet z bardzo wrażliwą skórą dziecka, ponieważ nie wywołują reakcji uczuleniowych. Bezpieczna zabawa z Haba Terra Kids to szczęśliwe dziecko i spokojny rodzic.

Szeroka oferta zabawek dla dzieci Haba Terra Kids

Seria zabawek outdoorowych Haba Terra Kids obejmuje wiele różnorodnych produktów, takich jak lupy, kompasy, namioty, narzędzia do badania przyrody, zestawy survivalowe i wiele innych. Każdy malec znajdzie tutaj coś dla siebie.

W linii zabawek Terra Kids znajdziemy oczywiście lupę, która pozwala dzieciom przyjrzeć się blisko roślinom, owadom i innym elementom przyrody. Aby obserwować obiekty znajdujące się dalej dzieci mogą skorzystać z teleskopowej lunety.

Kolejnym ciekawym produktem jest kompas, który pomaga dzieciom orientować się w terenie. Dzięki niemu dzieci mogą nauczyć się podstaw nawigacji i orientacji geograficznej podczas eksplorowania otoczenia. Kompas dla dzieci Haba Terra Kids jest wytrzymały i kompaktowy, w efekcie czego maluch może mieć go zawsze przy sobie.

Linia zabawek dla dzieci Haba Terra Kids oferuje również narzędzia do badania przyrody, takie jak zestawy survivalowe oraz akcesoria do łapania i obserwacji owadów, a także zabawki zachęcające do ruchu na świeżym powietrzu. Mowa tutaj o rzutkach, latawcach, szybowcach czy bumerangu.Gdy nadejdzie zmrok maluch bezpiecznie wróci z rodzicem do domu, ponieważ wyjmie z plecaka latarkę lub chwyci w dłoń lampkę kempingową.

Zestawy konstrukcyjne dla dzieci Haba Terra Connectors

 Zaprojektowane z myślą o kreatywnych konstruktorach zestawy Haba Terra Kids Connectors zapewnią rozrywkę gdy pogoda nie dopisuje.Zestawy Terra Kids Connectors od Haba umożliwiają realizację własnych pomysłów dziecka i stworzenie fantazyjnych postaci z przyrodniczych znalezisk dziecka. W tym celu stosuje się dołączone do zestawu specjalne szablony i narzędzia. Każdy mały miłośnik przyrody z pewnością ma kolekcję kamieni, ususzonych liści czy żołędzi. Właśnie z takich elementów maluch może stworzyć wyjątkowe figurki.

Dlaczego warto wybrać zabawki przyrodnicze Haba Terra Kids?

Zabawki Haba Terra Kids to doskonałe narzędzia, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności poznawcze i motoryczne. Poprzez zabawę na świeżym powietrzu, dzieci mogą czerpać radość z nauki i odkrywania nowych rzeczy. Zabawki te stymulują kreatywność i ciekawość, a także przywiązanie i szacunek do przyrody. Podsumowując, Haba Terra Kids to seria zabawek, która inspiruje dzieci do spędzania czasu na zewnątrz i odkrywania świata przygód. Wspierają one rozwój dzieci poprzez eksplorację przyrody i aktywność na świeżym powietrzu. Dzięki Haba Terra Kids dzieci mogą stać się małymi badaczami i odkrywcami, rozwijając swoją wyobraźnię, wiedzę i umiejętności.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel