Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tiny Love

( ilość produktów: 13 )

Produkty Tiny Love charakteryzuje wysoka jakość wykonania, u podstaw której spoczywa projekt odzwierciedlający realne potrzeby rodziców oraz najmłodszych. Marka bowiem od 1991 roku z sukcesem wypuszcza do sprzedaży kolejne zabawki i akcesoria, które dbają o prawidłowy rozwój smyka – już od dnia narodzin! Kolorowe, wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów zachęcają do aktywności – zarówno w domu, jak i podróży. Tiny Love to uznany producent karuzel, mat edukacyjnych, leżaczków, zabawek do kąpieli, wesołych zawieszek, książeczek oraz interaktywnych, pobudzających do ruchu i stymulacji zmysłów, zabawek.

Karuzele Tiny Love

Jednym z niezbędnych elementów wchodzących w skład wyprawki dla niemowląt jest karuzela. To bardzo przydatny gadżet, który nie tylko pozwoli maluszkowi wyciszyć się, ale również szybciej zasnąć. Umieszczona nad łóżeczkiem rozwija również umiejętności wzrokowo-słuchowe, a w czasie aktywności zajmuje jego uwagę. Ten fakt wykorzystała marka Tiny Love, oferując rodzicom szeroki wybór rozmaitych karuzeli – od klasycznych z kolekcji „Leśni przyjaciele” z czarno-białymi spiralami dla rozwoju zmysłu wzroku czy magicznych z projektorem 3w 1 z serii „Arktyczna Kraina”, które oprócz modułu z 9 różnymi melodiami zawierają dodatkowo funkcję projekcji obrazów. W asortymencie naszego sklepu nie brakuje również karuzel dla niemowląt Tiny Love charakteryzujących się wysokim funkcjonalizmem zastosowania. Mowa oczywiście o karuzelach z kolekcji „Świat Małej Księżniczki”, które starsze dzieci mogą wykorzystać później jako przenośną pozytywkę.

A z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów, powstała seria podróżnych karuzel Pack&Go, które umilą maluszkowi czas podczas rodzinnych wojaży oraz zmniejszą lęk wynikający z przebywania w nowym otoczeniu.

Maty edukacyjne Tiny Love

Zapewniają bezpieczne miejsce do zabawy, są doskonałym narzędziem do nabywania nowych umiejętności, a do tego kształtują motorykę. Maty edukacyjne mają wiele zalet, dzięki czemu cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony rodziców. Nie mogło ich zatem zabraknąć w asortymencie naszego sklepu. Oferujemy edukacyjne maty Tiny Love wyposażone w muzyczny panel, wesołe zawieszki oraz inne pobudzające rozwój maluszka elementy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się model z kolekcji „Zabawa na łące”. Ta interaktywna mata jest dużych rozmiarów, dzięki czemu pozwala na swobodne manewrowanie ciałem. Zawiera liczne zabawki, które można odczepić i zawiesić w wózku. W ofercie również biało-czarna mata „Magiczna Kraina” zaprojektowana z myślą o noworodkach. Jej kontrastujące wykonanie wspiera wzrok oraz rozwój mózgu, a dźwiękowy moduł z 3 melodiami zapewnia stymulację słuchu.

Leżaczki Tiny Love

W sklepie Zielonezabawki.pl mamy przyjemność zaproponować bogaty wybór leżaczków renomowanej firmy Tiny Love, które zostały zaprojektowane z myślą o realnych potrzebach dzieci i rodziców. Ich zalety są nie do przecenienia. Nie tylko bowiem ułatwiają maluszkowi wyciszenie i zaśnięcie, ale również pozwalają utrzymywać kontakt wzrokowy z opiekunem, gdy ten zajęty jest wykonywaniem domowych czynności. W ofercie posiadamy zarówno wibrujący leżaczek z serii „Podwodny świat” z regulowanymi pałąkami i panelem muzycznym czy bujaczek z funkcją kołyski „Naturalny ruch”, który stymuluje rozwój społeczny i emocjonalny maluszka. Równie ciekawą opcję stanowi leżaczek z kolekcji „Close To Me – Luxe”, który łączy funkcje aż trzech przedmiotów: wysokiego krzesełka, bujaczka oraz łóżeczka z wibracjami.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
pixel