Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piłeczki kauczukowe

( ilość produktów: 3 )

Piłeczki kauczukowe dla dzieci – bawią i rozwijają na wiele sposobów

Piłeczki kauczukowe to proste, a jednocześnie niezwykle popularne i uwielbiane przez dzieci zabawki, które dostarczają mnóstwa radości. Ich największą zaletą jest możliwość zabawy na wiele różnych sposobów. Kolorowe piłeczki wykonane z elastycznego i trwałego kauczuku można ściskać, podrzucać, rzucać nimi do celu czy też uczyć się żonglować. Piłeczki kauczukowe są lekkie i niewielkie, co sprawia, że małe rączki bez problemu mogą się nimi bawić.

Piłeczki dla dzieci – dlaczego warto podarować je maluchowi?

Kolorowe piłeczki kauczukowe zachęcają najmłodszych do zabawy ruchowej. Rzucanie, łapanie i odbijanie piłeczek doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję i zdolności motoryczne. Dzieci uczą się koncentracji, a także rozwijają siłę mięśniową i zwinność.

Piłeczki kauczukowe dla dzieci to także doskonała forma aktywności fizycznej. Bieganie za piłeczką, jej odbijanie czy kopanie to świetne ćwiczenia dla układu krążenia, wytrzymałości i sprawności fizycznej. Dzieci poprzez zabawę z piłeczkami mają okazję spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać kondycję i wyzwalać nadmiar energii. Te małe piłeczki przynoszą również wiele radości podczas zabawy w grupie. Dzieci mogą tworzyć gry, wymyślać różne wyzwania, a także wspólnie bawić się w chwytanie piłeczek. To świetna okazja do budowania relacji, uczenia się współpracy i rywalizacji w zdrowy sposób.

Piłeczki kauczukowe dla dzieci – czy są bezpieczne?  

Piłeczki dla dzieci wykonane z naturalnego kauczuku są łatwe w czyszczeniu oraz wykazują właściwości antybakteryjne, co czyni je bezpieczną zabawką w kolekcji Twojego dziecka. Piłeczkom z kauczuku niestraszna jest woda, w efekcie czego świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu oraz w ogrodzie, na trawniku lub w basenie. Piłeczki z kauczuku są elastyczne i delikatne dla rąk dziecka. Ze względu jednak na znakomite właściwości odbijania się kauczuku od podłoża, należy zachować ostrożność podczas zabawy i używać piłeczek w odpowiednich warunkach.

Brokatowe, kolorowe a może świecące w ciemności?

Piłeczki kauczukowe dla każdego malucha   Piłeczka kauczukowa już sama w sobie dostarcza nie lada frajdy. W sklepie Zielone Zabawki znajdziesz miłe dla oka piłeczki, które zapewnią dodatkowe wrażenia z zabawy. Dobrym wyborem będą piłeczki kauczukowe dla dzieci z kolorowymi gwiazdkami w środku. Marka Gollnest&Kiesel oferuje także piłeczki wyglądające jak kula ziemska, które po naświetleniu świecą w ciemności, dzięki czemu imitują swoim wyglądem kosmos.

Nietypową propozycją są kolorowe kostki z kauczuku przypominające wyglądem kostki do gier planszowych. Te kolorowe piłeczki w kształcie kostek są brokatowe i wyniosą zabawę na nowy poziom. W ofercie znajdują się także klasyczne piłeczki kauczukowe w kolorowe wzory.

Podsumowując, piłeczki kauczukowe to niezastąpiona zabawka dla dzieci, która sprawia, że każdy dzień jest pełen aktywności i uśmiechu. Dzieci uczą się poprzez ruch, rozwijają swój refleks i zwinność. Kolorowe piłeczki kauczukowe dla dzieci świetnie sprawdzą się w roli dodatku do prezentu urodzinowego lub na Dzień Dziecka.

Wiek
Marka
pixel