Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Układanki magnetyczne Janod

( ilość produktów: 19 )

Jedyne w swoim rodzaju, tworzone z drewna i innych bezpiecznych materiałów zabawki marki Janod od dekad wywołują uśmiechy na twarzach dzieci. W rozbudowanej ofercie francuskiej marki dużą kategorię zabawek stanowią magnetyczne układanki. Doceniona przez dzieci i ich rodziców seria układanek Magnetibook Janod to rozwijająca kreatywność zabawa dla każdego malucha. Każdy, kto choć raz miał styczność z Janod Magnetibook wie, że to doskonała zabawka, która dostarcza frajdy a ponadto ćwiczy logiczne myślenie. Pięknie wykonana układanka Magnetibook Janod to znakomity pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Magnetyczna układanka - ulubiona zabawka każdego dziecka

Układanki magnetyczne dla dzieci oferują nie tylko długie godziny dobrej zabawy, ale także wiele korzyści rozwojowych dla dzieci w różnym wieku. Układanki magnetyczne składają się z licznych elementów magnetycznych, które można dowolnie łączyć. Dzieci mogą tworzyć różnorodne wzory, budowle, zwierzęta, pojazdy i konstrukcje. Zabawa z układankami poprawia sprawność manualną dziecka, a dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny.

Jednym z głównych powodów popularności układanek magnetycznych jest fakt, że są łatwe w użyciu i manipulacji dla dzieci. Magnetyczne elementy przyciągają się do siebie, co ułatwia łączenie i rozdzielanie klocków. Dzieci odkrywają zasady przyciągania magnetycznego i uczą się logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów podczas układania różnych kształtów i wzorów. Puzzle magnetyczne to doskonała zabawka rozwijająca kreatywność.

Jakie zalety rozwojowe oferują magnetyczne układanki?

Rozwijają one umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko u dzieci. Manipulowanie klockami, łączenie ich i budowanie konstrukcji wymaga precyzji i sprawności manualnej. Dzieci ćwiczą swoje zdolności manipulacyjne, a także doskonalą precyzję i kontrolę ruchów rąk. Dodatkowo, układanki magnetyczne angażują logiczne myślenie i umiejętności planowania. Dzieci muszą myśleć w sposób przestrzenny, analizować kształty i relacje między elementami, aby zbudować zamierzony wzór lub konstrukcję. To doskonały trening dla umysłu, który wspomaga rozwój umiejętności matematycznych, takich jak rozpoznawanie kształtów i wzorców.

Układanki magnetyczne są również doskonałym narzędziem do rozwijania umiejętności społecznych u dzieci. Mogą być idealnym sposobem na wspólną zabawę i interakcję z innymi dziećmi, rodzeństwem czy nawet rodzicami. Układanie klocków razem wymaga współpracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami. To także świetny sposób na budowanie relacji i spędzanie czasu razem w radosny i twórczy sposób.

Rozwijająca kreatywność i wyobraźnię seria Janod Magnetibook

Magnetyczna układanka Magnetibook to zestaw kolorowych elementów, które łączą w sobie naukę i zabawę. Elementy wyposażone są w magnesy, a zabawa polega na układaniu dowolnych obrazów, wzorów i konstrukcji. Dzieci mogą łączyć i układać klocki, korzystając z przyciągającej się siły magnesów, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Układanki Magnetibook francuskiej marki Janod to cała seria składająca się z kilkunastu serii tematycznych.

Francuska marka Janod od lat niezmiennie projektuje zabawki, które są atrakcyjne dla najmłodszych oraz mają walory edukacyjne. Estetyczny design układanek sprawia, że całość prezentuje się znakomicie i zachęca do zabawy. Unikalne produkty Janod tworzone z myślą o świetnej zabawie dają nieskończone możliwości kreacji. Znajdujące się w zestawie elementy można dowolnie łączyć we wzory, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki Janod to pięknie wykonana układanka. Jej opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Wewnątrz znajdują się liczne elementy oraz karty z inspiracjami na tworzenie pierwszych konstrukcji. Wewnętrzną stroną okładki jest plansza magnetyczna, na której dziecko może dowolnie łączyć elementy, a przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek wśród zawartości zestawu. Dzięki zastosowaniu planszy magnesów będącej jednocześnie wewnętrzną stroną okładki układanka Magnetibook francuskiej marki Janod to świetna zabawka do zabrania w podróż. Zabawki magnetyczne seria Magnetibook pozwalają na kreatywną zabawę bez zbędnego bałaganu.

Układanka magnetyczna Janod - którą wybierasz?

Seria układanek Janod Magnetibook obejmuje wiele wersji. Dostępna jest magnetyczna układanka Magnetibook Janod Geometria, Zwierzątka, Dinozaury, Zawody, Sport, Kosmos, Świat Przyrody, Świat motoryzacji, Nauka alfabetu i wiele innych. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki to doskonała zabawka rozwijająca kreatywność, więc nic dziwnego, że Twój maluch zechce zebrać je wszystkie. Ta rozwijająca na wiele sposobów zabawka polegająca na układaniu na planszy magnesów stanie się znakomitym pomysłem na prezent z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Dziecka.

Układanki Magnetibook Janod wykonane są z bezpiecznych materiałów, które zapewniają spokojną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Puzzle magnetyczne Janod - oczywisty wybór dzieci i ich rodziców

Proste zabawki to najlepsze zabawki. Nie inaczej jest w przypadku układanek magnetycznych Janod. Na planszy magnesów które dziecko może łączyć powstaną wyjątkowe układanki, z których maluch będzie dumny. Zabawa polega na puszczeniu wodzy fantazji i rozwijaniu możliwości kreacji. Maluch nie tylko wartościowo spędza czas, ale ponadto ćwiczy logiczne myślenie. Rodzice doceniają układanki Janod za przemyślaną konstrukcję. Plansza magnetyczna do układania jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki, a przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek.

Podsumowując, układanki magnetyczne są nie tylko fantastyczną zabawą dla dzieci, ale także skutecznym narzędziem rozwojowym. Te wyjątkowe zestawy wspierają rozwój umiejętności motorycznych, kreatywności, logicznego myślenia i umiejętności społecznych. Układanki magnetyczne dostarczają radości, satysfakcji i niekończonych możliwości twórczych dla dzieci w różnym wieku. Zakup układanek Janod Magnetibook to wartościowa inwestycja, która rozwija i bawi jednocześnie.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel