Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

EZPZ

( ilość produktów: 30 )

Patrzenie na malucha, który z apetytem pochłania starannie przygotowany przez rodzica posiłek to sama przyjemność. Gdyby tylko można było coś poradzić na towarzyszący każdemu posiłkowi bałagan… Otóż można! Każdy rodzic, którego dziecko rozpoczyna naukę samodzielnego jedzenia, powinien poznać markę EZPZ, której produkty ułatwiają codzienne życie rodzinom z małymi dziećmi na całym świecie.

Historia marki EZPZ – wszystko zaczęło się od bałaganu

Potrzeba matką wynalazków. Nie inaczej było w przypadku początków marki EZPZ. Założyła ją w 2014 roku w USA Lindsay Laurain, wtedy matka trójki chłopców w wieku poniżej 3 lat. Podczas każdego posiłku dzieci robiły okropny bałagan, który zmotywował Lindsay to zaprojektowania produktów mających za zadanie ułatwić serwowanie dzieciom jedzenia. Oferta marki EZPZ to nie tylko naczynia ze zintegrowanymi podkładkami, ale i sztućce oraz kubeczki. Produkty EZPZ są zorientowane na prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo pociech samodzielnie spożywających posiłki. Oferowane przez markę EZPZ naczynia zaprojektowane zostały we współpracy ze specjalistami w zakresie żywienia dzieci i logopedii, co dodatkowo podkreśla ich bezpieczeństwo.Oferta EZPZ dostosowana jest do dzieci w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju. Niekwestionowanym atutem produktów EZPZ jest ich prosty design, w efekcie czego dzieci mogą w pełni skupić na tym, co jest na talerzu lub w kubeczku i nic ich nie rozprasza. Naczynia EZPZ wpisują się w ideologię BLW (Baby-Lead Weaning), w myśl której wprowadza się nowe pokarmy do diety dziecka zgodnie z jego preferencjami. Metoda BLW umożliwia maluchowi dotykanie, łapanie oraz próbowanie różnego rodzaju pokarmów, co niechybnie prowadzi do bałaganu. Produkty EZPZ pomogą zmniejszyć nieporządek podczas każdego posiłku.

Samodzielne jedzenie bez bałaganu z produktami EZPZ

EZPZ oferuje naczynia ze zintegrowanymi podkładkami, tzw. maty dla dzieci już o 4 miesiąca życia. W zależności od wieku dziecka możesz dobrać dla niego odpowiedni zestaw naczyń. Do rozpoczęcia nauki samodzielnego jedzenia najlepszym wyborem będzie zestaw naczyń First Food Set zawierający miseczkę z podkładką, kubeczek oraz dwie łyżeczki. Miska z matą mocno przywiera do powierzchni, na której zostanie położona, co zapobiega rozlaniu i wysypaniu zawartości. Stabilna jest także konstrukcja kubeczka, którego podstawa wyposażona jest w specjalne wypustki.Dla dzieci, które już swobodniej czują się w kwestii samodzielnego jedzenia przydatny będzie trójdzielny talerz z matą EZPZ Mini Mat, który umożliwia podanie maluchowi odpowiednio zbilansowanego posiłku. The Mini Mat od EZPZ przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca życia.Dużą popularnością cieszą się także naczynia Happy Mat EZPZ przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia. Ten trójdzielny talerz ze zintegrowaną podkładką posiada większe pojemności przegródek, co pozwoli zaspokoić głód większych głodomorów.W ofercie marki EZPZ znajdują się także ergonomiczne kubeczki ze słomką oraz komplety sztućców. Kubeczki EZPZ ćwiczą bezpieczne przełykanie oraz sprawdzają się podczas ząbkowania. Sztućce marki EZPZ są z kolei anatomicznie dostosowane do wielkości ust i dłoni maluchów. 

Mniej bałaganu i łatwiejsze mycia – oszczędność czasu z produktami EZPZ

Sekretem trwałości, estetyki i łatwości czyszczenia produktów EZPZ jest ich materiał wykonania. Wykorzystanie silikonu spożywczego, który jest w pełni bezpieczny w kontakcie z jedzeniem sprawia, że naczynia EZPZ są niemal niezniszczalne i mogą służyć wielu pokoleniom. Dostępne w wielu kolorach naczynia EZPZ wykonane z silikonu są wolne od BPA, BPS, PV, ołowiu, ftalanów oraz lateksu. Wykorzystywany przez markę silikon jest także hipoalergiczny oraz nie absorbuje bakterii, uniemożliwiając ich dalszy rozwój. Silikonowe naczynia EZPZ łatwo czyści się samą wodą z mydłem lub delikatnym płynem do naczyń. Mogą być także myte w zmywarce, gdyż są wysoce odporne na odkształcenia. Atutem nie do podważenia jest także możliwość podgrzewania naczyń EZPZ w zmywarce. Silikon spożywczy jest wysoce odporny na zarysowania, w efekcie czego naczynia EZPZ będą prezentować się jak nowe mimo codziennego użytkowania.

Dlaczego warto wybrać silikonowe naczynia EZPZ?

Nazwa marki EZPZ to skrót pochodzący od powiedzenia „easy peasy”, co w tłumaczeniu na polski oznacza „bułkę z masłem”, czyli coś banalnego, prostego, bezproblemowego. Dlatego jeśli serwujesz dziecku wartościowe i smaczne dania, a na sprzątanie po posiłku chcesz poświęcić minimalną ilość czasu, wybierz naczynia EZPZ, z którymi nauka samodzielnego jedzenia, jak i spożywanie posiłków przez dzieci to naprawdę przysłowiowa bułka z masłem.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel