Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maskotki koty

( ilość produktów: 18 )

Maskotki koty na – przytulanki pełne uroku i miłości!

Nasze maskotki koty to nie tylko zabawki, towarzyszące dzieciom w przygodach, ale także wierni towarzysze, którzy przynoszą uśmiech i pociechę do każdego dnia.

Ulubiona przytulanka odgrywa istotną rolę w życiu i rozwoju dziecka. Jest to o wiele więcej niż tylko miękki pluszak czy kolorowa lalka - towarzyszy dziecku w wielu ważnych momentach i ma głęboki wpływ na jego rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy. Oto, dlaczego ulubiona przytulanka jest tak ważna dla dziecka.Stanowi źródło pocieszenia i bezpieczeństwa dla dziecka. Kiedy maluch czuje się zaniepokojony lub przestraszony, przytulanka staje się źródłem ukojenia, pomagając dziecku uspokoić się i poczuć bezpieczniej. Pomaga dziecku wyrażać i zrozumieć emocje.

Ulubiona przytulanka - jest ważna w rozwoju dziecka?

Dziecko może projektować swoje uczucia na przytulankę, ucząc się, jak radzić sobie z różnymi emocjami, takimi jak radość, smutek czy strach. Przez opiekę nad swoją przytulanką, dzieci uczą się empatii i troski o inne istoty. Ta umiejętność współczucia może być przeniesiona na relacje z innymi ludźmi, pomagając dziecku być bardziej empatycznym i zrozumiałym. Ulubiona przytulanka jest szczególnie ważna podczas ważnych zmian w życiu dziecka, takich jak rozpoczęcie przedszkola czy przeprowadzka. Jest stałym punktem odniesienia w zmieniającym się świecie dziecka, dając mu poczucie stabilności i kontroli. Przytulanka często staje się częścią codziennej rutyny, na przykład podczas snu czy chwil relaksu.

Ta wspólna obecność buduje silne więzi emocjonalne między dzieckiem a rodzicami, wzmacniając relacje rodzinne. W związku z powyższymi powodami, ulubiona przytulanka nie jest jedynie zabawką. Towarzyszy dziecku w procesie dojrzewania, pomagając mu zrozumieć świat i radzić sobie z emocjami. Jest symbolem miłości, wsparcia i bezwarunkowej akceptacji, który może mieć trwały wpływ na zdrowy rozwój dziecka.

Zalety kocich przytulanek dla dzieci:

Miękkość i ciepło: Nasi koci przyjaciele są wykonani z najwyższej jakości miękkich materiałów, które zapewniają nie tylko przyjemne w dotyku doznania, ale także ciepło i uczucie bezpieczeństwa podczas każdej przytulanki.

Różnorodność wzorów: Oferujemy szeroki wybór wzorów – od uroczych, małych kociąt po kotki w torebce. Niezależnie od wieku czy upodobań, każdy znajdzie tu swojego ulubionego kociaka.

Bezpieczne materiały: Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, dlatego każda nasza maskotka jest wykonana z materiałów hipoalergicznych, które są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry dziecka.

Koci urok w domu: Nasze maskotki koty nie tylko bawią i przytulają, ale także dodają uroku każdemu wnętrzu. Doskonale sprawdzają się jako ozdoba pokoju, przyjaciółka na dobranoc czy wierny towarzysz na co dzień.

Zapraszamy do odkrywania również zabawek Melissa and Doug oraz naszych innych uroczych maskotek na ZieloneZabawki.pl gdzie dzieciństwo nabiera barw dzięki uroczym i wiernym przyjaciołom!

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel