Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawa w lekarza - zabawki do odgrywania ról

( ilość produktów: 28 )

Zabawa w lekarza – zabawa z przesłaniem

Twoje dziecko osłuchuje ulubionego misia, kontroluję temperaturę ukochanej lalce, a może „bada” ciśnienie domownikom? To znak, że rośnie z niej lub z niego mały lekarz! Dziecięcą fascynację medycyną i obowiązkami lekarza, doskonale rozwiną praktyczne zestawy lekarskie dla dzieci. Dedykowany maluchom zestaw małego lekarza to jedna z klasycznych zabawek, które podobnie jak zabawkowe kuchnie czy sklepy, pozwalają maluchom wcielać się w role dorosłych. Dzieci, obserwujące zachowania starszych, z chęcią odtwarzają bowiem scenki zaobserwowane w domu, podczas zakupów czy właśnie w trakcie wizyt lekarskich. Zabawa w lekarza pokazuje dziecku, jak ważne jest pomaganie innym, jak cenną cechą jest uczucie empatii oraz jak duża odpowiedzialność spoczywa na prawdziwych lekarzach. Kto wie, być może niewinne zabawy w małego lekarza za młodu, przerodzą się w prawdziwą pasję w dorosłym życiu? Zestaw lekarski dla dzieci to jednak nie tylko świetny sposób na zaszczepienie fascynacji medycyną, ale i oswojenie z wizytą w gabinecie lekarskim. Podczas wspólnej zabawy, możesz wytłumaczyć maluchowi poszczególne czynności, dzięki czemu kolejne spotkanie z doktorem będzie dla niego mniej stresujące.

Mały lekarz potrzebuje swoich akcesoriów

Aby mały lekarz pogłębił swoje zainteresowania, potrzebne są mu niezbędne akcesoria. Te, przypominać profesjonalne wyposażenie gabinetu lekarskiego, pozwolą dziecku wczuć się w rolę doktora poprzez wykonywanie prostych badań i zabiegów. Świetnym prezentem dla małego lekarza będą praktyczne zestawy lekarskie dla dzieci. Wśród zawartych w nich atrybutów nie może zabraknąć stetoskopu, termometru, młoteczka czy strzykawki. Oprócz kompletnych walizek z akcesoriami dla małego lekarza, w tej kategorii przedstawiamy również drewniane pojazdy ratunkowe, tekturowe kliniki do składania, drewniane układanki do nauki anatomii, drewniane lalki z postaciami lekarzy i pacjentów do odgrywania scenek i wiele, wiele innych zabawek.

Zabawki dla małego lekarza

By spełnić potrzeby i oczekiwania małych lekarzy, w naszej ofercie zgromadziliśmy wyłącznie starannie wybrane zestawy lekarskie dla dzieci. Wśród nich nie mogło zabraknąć produktów od znanych i cenionych producentów zabawek dziecięcych,takich jak choćby B.toys, Green Toys, Janod, Moulin Roty, Sevi i Tektorado. Wszystkie przedstawione w tej kategorii zestawy małego lekarza i inne zabawki wykonane zostały z trwałych i w pełni bezpiecznych materiałów. Akcesoria do zabawy w lekarza przeznaczone są dla dzieci już od 1,5 roku!

Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie medycyną? Lubi wcielać się w rolę prawdziwego lekarza? Mnóstwo zabawy i rozwijającej wiedzy dostarczy mu zestaw lekarski dla dzieci, który znajdzie w naszej ofercie.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel