Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Pomysły na prezenty dla dzieci przyjazne środowisku
Poszukujesz idealnego prezentu dla dziecka, który jest zarówno edukacyjny, jak i przyjazny dla środowiska? Odkryj nasze ekologiczne zabawki dla dzieci — idealne rozwiązanie, łączące zabawę z troską o planetę. Idealne dla niemowląt, przedszkolaków i starszaków!
Czytaj więcej
Klepsydry dla dzieci

Jakie ma zadanie klepsydra? Do czego się ją używa? Klepsydra potrafi uczyć najmłodszych. Jest miernikiem czasu. Mierzy, ile trwa dana chwila. Rodzice często jej używają, kiedy chcą wytłumaczyć dziecku, ile czasu ma na daną rzecz do zrobienia. Nasze pociechy często nie mają poczucia czasu i nie wiedzą, jak szybko on upływa. 

Czytaj więcej
Wybieramy prezent na zajączka dla przedszkolaka
Wielkanoc to niezwykły czas dla naszych pociech. Wiąże się z radością i uśmiechem na twarzy każdego małego szkraba. Dzieci cieszą się, że są święta, ale na pewno również nie mogą doczekać się prezentu od wielkanocnego zajączka. To szczególny moment dla przedszkolaków jest to idealna okazja na znalezienie im wyjątkowego upominku. Chcąc sprawić radość naszemu dziecku, warto pomyśleć o tym, co namaluje uśmiech na jego twarzy. Wybieranie prezentu na Wielkanoc może być trudne, ale w naszej ofercie znajdzie się sporo prezentowych propozycji, którymi możemy obdarować nasze małe skarby.
Czytaj więcej
pixel