Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fat Brain Toys

( ilość produktów: 53 )
Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry

Rodzice poszukujących prostych zabawek, które rozwijają, bawią i uczą, prędzej czy później trafią na markę Fat Brain Toys. Oby jak najprędzej, ponieważ ta amerykańska firma ma w swojej ofercie zabawki dla niemowląt, małych dzieci, dzieci w wielu przedszkolnym oraz szkolnym, a nawet nastolatków. Produkty Fat Brain Toys to gwarancja wartościowej i angażującej zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Czego się nie robi dla dzieci? Historia marki Fat Brain Toys

W 2002 roku mały Adam Carson, który właśnie skończył 10 lat, otrzymał w prezencie na urodziny magnetyczne klocki Geomag. Niemijająca fascynacja zabawką sprawiła, że Adam zapragnął być posiadaczem większego zestawu. Znalezienie wymarzonej zabawki w Internecie nie było jednak rzeczą łatwą, o czym zawiedziony chłopiec powiedział ojcu. Mark Carson, jak na prawdziwego programistę i wspaniałego tatę przystało, stworzył sklep internetowy, dzięki któremu dzieci takie jak Adam już nigdy nie miały problemów ze znalezieniem upragnionego zestawu.

Początki działalności firmy miały miejsce w piwnicy rodzinnego domu, w Elkhorn w Nebrasce, skąd wysyłano zamówienia. Sklep internetowy rodziny Carsonów z niewielką szansą powodzenia z czasem zdołał rzucić wyzwanie firmom takim jak Toys R Us i Walmart, stając się jednym z największych sklepów internetowych sprzedających klocki Geomag na świecie. Gdy piwnica była już zdecydowania za mała, firma kilkukrotnie zmieniała swoją lokalizację, po czym ostatecznie osiedliła się w biurze, magazynie i dwóch sklepach detalicznych, z których działa do dziś.

Początkowo w ofercie sklepu znaleźć można było wyłącznie zabawki magnetyczne. Obecnie marka ma w ofercie mnóstwo różnych zabawek i gier. W 2006 roku siostrzana firma Fat Brain Toy Co. rozpoczęła produkcję własnej, oryginalnej linii zabawek edukacyjnych. Ich pierwsze dzieło, kostki Dado, znalazło uznanie na rynku wśród konsumentów poszukujących wysokiej jakości zabawek rozwijających umiejętności konstrukcyjne i wizualno-przestrzenne. Od tego czasu powstało ponad 60 oryginalnych zabawek i gier, które pozytywnie wpływają na rozwój dzieci każdego dnia.

Mądrzejsza zabawa z produktami Fat Brain Toys

Projektanci pracujący w Fat Brain Toys to niekwestionowani eksperci od zabawek. Misją firmy jest wzbogacenie rodzin i zapewnienie "mądrzejszego sposobu na zabawę" poprzez inspirowanie dziecięcej kreatywności i pobudzanie ciekawości. Marka stawia duży nacisk na najwyższą jakość oferowanych zabawek oraz ich bezpieczeństwo w użytkowaniu dla najmłodszych. Dla Fat Brain Toys ich biznes to nie zwykła sprzedaż zabawek. Marka ma świadomość, że oferując swoje produkty ułatwia budowanie więzi rodzinnych oraz pomaga rodzicom rozwijać ich pociechy.

Bąbelki Dimpl a może przyssawki Squigz? Pokrótce o ofercie Fat Brain Toys

W naszej szerokiej ofercie produktów Fat Brain Toys dla każdego znajdzie się coś zabawkowego. Jednym z bestsellerów są bąbelki cyferki Dimpl. Ta dwustronna tabliczka z kolorowymi, silikonowymi wypustkami nie tylko stymuluje rozwój sensoryczny dziecka, ale i wspiera w nauce liczenia. Sensoryczne bąbelki Dimpl znajdują się w całej serii zabawek. Mowa tutaj m.in. o zabawce Dimpl Duet, który uczy nazw kolorów, czy zabawce antystresowej Dimpl Pops Deluxe. Nielimitowane wciskanie bąbelków, któremu towarzyszy charakterystyczny dźwięk „pop” to świetna zabaw dla najmłodszych oraz sposób na odstresowanie się dla dorosłych. Kolejną kultową linią zabawek Fat Brain Toys są produkty Squigz. Przyssawki Squigz to silikonowe klocki, które przysysają się do gładkich powierzchni oraz do siebie nawzajem, co pozwala budować fantazyjne konstrukcje. Przyssawki dla dzieci Squigz są miękkie i lekkie, a przy rozłączaniu wydają zabawny dźwięk. W ofercie znajdują się także wirujące przyssawki Squigz, które sprawdzą się w przypadku mniejszych dzieci. Spinnery Squigz można przymocować do wanny, ramy wózka, ściany lub szyby. Te silikonowe, wirujące przyssawki zapewnią dziecku rozrywkę na długi czas oraz sprawdzą się w roli gryzaków.

Wśród zabawek Fat Brain Toys znajdziesz także inne zabawki sensoryczne, gry zręcznościowe, łamigłówki, puzzle, klocki drewniane oraz kostkę edukacyjną. Kostka sorter Fat Brain Toys uczy dopasowywania kształtów. Sprawdź sam, jak jeszcze możesz wzbogacić dzieciństwo swojej pociechy!

pixel