Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Moulin Roty

( ilość produktów: 9 )

Moulin Roty to marka, której początki sięgają 1972 roku, kiedy to grupa przyjaciół w pewnej francuskiej wiosce o nazwie Moulin Roty założyła społeczność i postanowiła w niej żyć, pracować, aby móc się rozwijać. Przygoda z produkcją zabawek rozpoczęła się trzy lata później, kiedy to powstały pierwsze zabawki sygnowane nazwą Moulin Roty – samochód z drewna i miękkiej gąbki oraz szmaciana lalka. Potem oferta zabawek poszerzana była o zabawki na biegunach, artykuły wyposażenia pokoju dziecka - głównie dekoracje pokoju dziecięcego, zegary, małe zabawki drewniane, zabawki pluszowe w różnych formach i kolorach (niedźwiedzie, króliki, słonie).

Aktualnie większość zabawek drewnianych i gier dla dzieci projektuje rumuński przyjaciel firmy Arpad Kovacs, który założył w Rumunii firmę dającą pracę ponad 150 osobom. Zabawki projektowane są z wykorzystaniem unikalnej wiedzy know-how. Natomiast zabawki z tkaniny wystawiane w galeriach sztuki tworzy projektantka i krawcowa Marie-Noelle Baril.

Obecnie Moulin Roty oferuje ponad 500 pozycji. Każdego roku do odbiorców na całym świecie (w Europie, Australii, Japonii) wysyłanych jest 1,5 miliona produktów.

Moulin Roty to marka zabawek inspirowana przeszłością, a dostosowana do współczesnych gustów. Zabawki Moulin Roty mają na celu połączyć pokolenia dzieci, rodziców i dziadków. Maluchom, zabawki dostarczą nowych wrażeń, natomiast dziadkom ponownie przypomną ich dzieciństwo. Zabawki Moulin Roty przenoszą nas w inny wymiar czasu. Są oryginalne, piękne, gustowne, szykowne, wystylizowane, a przy tym wykonane z najlepszych, bezpiecznych materiałów.

Zabawki Moulin Roty to „zabawki z dawnych lat – przeznaczone dla współczesnych dzieci”.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel