Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Haba - gry planszowe dla dzieci

( ilość produktów: 25 )

Haba to marka o ugruntowanej pozycji na rynku zabawek dziecięcych, która oferuje najmłodszym nielimitowaną zabawę skrywającą się pod postacią lalek, pacynek, zestawów do odgrywania ról oraz gier. Gry dla dzieci Haba cieszą się niesłabnącą popularnością i są często wybierane na wspólne rodzinne wieczory. Szeroka oferta gier Haba sprawia, że dziecko może bawić się samo lub w towarzystwie, w zależności od chęci i możliwości. Gry Haba są znane i cenione na całym świecie ze względu na innowacyjne podejście do zabawy oraz dbałość o edukacyjny i rozwijający charakter gier. Gry marki Haba są zaprojektowane tak, aby dostarczać dzieciom nie tylko znakomitej zabawy, ale również wspierać ich rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny. Haba stawia na kreatywność, wyobraźnię i interakcję, tworząc gry, które angażują dzieci w aktywne działania i zachęcają do współpracy oraz komunikacji.

Gry Haba dla najmłodszych

Wśród szerokiej gamy gier Haba można znaleźć różnorodne propozycje dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Dla najmłodszych maluchów Haba oferuje gry, które rozwijają podstawowe umiejętności, takie jak rozpoznawanie kształtów, kolorów, liczenie oraz rozwijanie zdolności manualnych. Zabawki Haba to często układanki, gry dydaktyczne, klocki czy łamigłówki, które angażują dzieci w aktywną naukę i rozwijają koordynację ręka-oko.

Najpopularniejsze pozycje dla dwulatków to Moja pierwsza gra Haba „W ogrodzie”, która pomoże najmłodszym w nauce kolorów, rozpoznawania owoców i kształtów.  Maluchom z pewnością spodoba się także gra dla dzieci „Na dobranoc” Haba oraz gra „U doktora”, która ćwiczy pamięć. Seria gier Haba Moja pierwsza gra obejmuje wiele pozycji, które bawią i uczą jednocześnie. Gry Haba, które rozwijają zdolności manualne u najmłodszych to m.in. różnego rodzaju nawlekanki-sznurowanki, które wymagają od małych rączek niezwykłej precyzji.

Gry Haba dla starszych dzieci

Haba ma również w swojej ofercie pozycje dla nieco starszych dzieci. Gry te są już bardziej rozwinięte i złożone. Angażują one dzieci w bardziej zaawansowane zadania, wymagające strategii, logicznego myślenia i podejmowania decyzji. Dzieci mogą przejąć kontrolę nad różnymi biznesami, a także wcielić się w role detektywów, śledząc tropy i rozwiązując zagadki. Gry dla dzieci Haba rozwijają umiejętność planowania, myślenia przyczynowo-skutkowego i rozwiązywania problemów, jednocześnie zapewniając dużo radości i emocji.

Stworzona z myślą o starszych dzieciach seria Haba Logic! CASE to gry logiczne, w których zadaniem dziecka jest rozszyfrowanie i rozwiązanie różnych zagadek. Liczne łamigłówki zajmą dzieci na wiele godzin. Gry logiczne Haba dostępne są w kilku wersjach dostosowanych do różnych grup wiekowych.

Miłośnikom wyścigów przypadnie do gustugra Haba Wyścig Monza, w której należy doprowadzić swój bolid do mety jako pierwszy. Dzieciom lubiącym gry pamięciowe spodoba się pozycja Haba Clever Keys, w której gracze zamieniają się w poszukiwaczy drogocennych kamieni. W sklepie Zielone Zabawki znajdziesz także domino drewniane marki Haba, rzutki oraz zestaw do darta. Gry towarzyskie uczą dzieci zdrowej rywalizacji oraz zaznajamiają je z uczuciem przegranej i wygranej.

Logiczne, zręcznościowe, pamięciowe, planszowe – gry Haba dla każdego

Gry Haba to szeroki wybór rozmaitych pozycji ćwiczących pamięć, rozwijających zdolności manualne dziecka, trenujących umysł i uczących strategicznego myślenia. Wciągająca fabuła i jasne zasady sprawiają, że gry dla dzieci Haba to bestsellery. Warto również wspomnieć o estetycznej stronie gier Haba. Pozycje zwracają uwagę swoim atrakcyjnym dla dzieci i miłym dla oka designem, a także wysoką jakością wykonania. Do produkcji gier Haba używa bezpiecznych materiałów, które są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości, co jest istotne w przypadku intensywnie eksploatowanych gier dla najmłodszych.

Dlaczego gry Haba to dobry wybór? Ponieważ to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość nauki oraz rozwijania umiejętności społecznych i emocjonalnych. Dzieci uczą się współpracy, komunikacji, radzenia sobie z przegraną i cieszenia się z sukcesu. Gry Haba to pełne przygód, radości i edukacyjnych korzyści doświadczenia, które z pewnością przyczynią się do pozytywnego rozwoju Twojego dziecka.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel