Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy artystyczne Djeco

( ilość produktów: 65 )

W tej kategorii naszego sklepu prezentujemy różne zestawy kreatywne Djeco. Jakiego typu produkty do nich należą i czym wyróżniają się proponowane przez nas zestawy artystyczne Djeco? Przeczytaj i sprawdź, a następnie wybierz najlepsze kolorowanki, wyszywanki, wydrapywanki, mozaiki, zestawy origami, czy książeczki kreatywne Djeco dla dzieci w oparciu o ich indywidualne zainteresowania i potrzeby. 

Zestawy artystyczne dla dzieci Djeco - nauka poprzez zabawę 

Prezentowane w niniejszej kategorii naszego e-sklepu z zabawkami zestawy kreatywne Djeco, obejmują między innymi:

  • klasyczne kolorowanki; 
  • wyszywanki,
  • wydrapywanki i mozaiki;
  • zestawy artystyczne z kolorowym piaskiem lub naklejkami;
  • mozaiki w stylu haftu diamentowego;
  • komplety do tworzenia prac origami;
  • zestawy do tworzenia biżuterii; 
  • ozdoby i zabawki DIY.

Wszystkie zestawy artystyczne dla dzieci Djeco, podobnie jak inne produkty tej popularnej marki artykułów dla maluchów, wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Książeczki kreatywne Djeco oparte na różnych motywach, także o charakterze edukacyjnym, są przemyślane, dopracowane i pięknie wykończone. Zestawy artystyczne Djeco to dobra inwestycja w szerokie uśmiechy dzieci, które będą się nimi bawić oraz umiejętności, jakie będą podczas korzystania z nich nabywać i doskonalić. 

Kolorowanki, wyszywanki, mozaiki, origami i książeczki kreatywne Djeco - dla kogo?

W kategorii zestawy kreatywne Djeco sklepu internetowego Zielone Zabawki umieściliśmy ponad 150 produktów odpowiednich dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Książeczki kreatywne Djeco, takie jak kolorowanki, wydrapywanki, wyszywanki, czy zestawy do tworzenia biżuterii, mozajek, orgiami i ozdób, powinny spodobać się szczególnie tym dzieciom, które chętnie garną się do wykonywania tego typu prac plastycznych i technicznych. Zestawy artystyczne Djeco sprawdzą się też idealnie w przedszkolach, klubach maluchów i świetlicach, czy restauracjach i obiektach noclegowych obsługujących rodziny z dziećmi. Wszystkie komplety kreatywne Djeco można też z powodzeniem wybrać na prezent dla dziecka praktycznie z dowolnej okazji.

Uniwersalne zestawy kreatywne Djeco - bestsellery z oferty Zielone Zabawki 

Zależy Ci na uniwersalnym zestawie artystycznym dla dziecka, który będzie odpowiedni dla prawie każdego malucha? Poznaj nasze bestsellery wśród tego typu kompletów, do których należą m.in następujące zestawy kreatywne Djeco

Zestaw artystyczny Kalejdoskop DIY

Zestaw kreatywny DIY łapacz snów Gwiazdy

Książeczka kreatywna z akcesoriami Spirale 

Wszystkie z wyżej wymienionych zestawów artystycznych Djeco powinny spodobać się dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym obojga płci. Poniżej proponujemy z kolei produkty z podziałem na te dla chłopców i dziewcząt. 

Jaki zestaw artystyczny Djeco dla chłopca, a jaki dla dziewczynki? 

Oto zestawy artystyczne dla dzieci Djeco polecane dla chłopców:

Zestaw kreatywny Wyścigi Samochodowe DIY 

Zestaw artystyczny do tworzenia mozaiki Bitwa Kosmiczna

Zestaw do robienia origami Samoloty 

Te książeczki kreatywne Djeco spodobają się z kolei dziewczynkom:

Zestaw artystyczny z koralikami do tworzenia biżuterii Mikro Perełki

Zestaw kreatywny z wyszywanką Księżniczka 

Wachlarz do samodzielnego kolorowania Piękno Lasu

Sprawdź pozostałe komplety kreatywne Djeco w ofercie naszego sklepu! 

Wymienione zestawy artystyczne Djeco nie są tym, czego szukasz? Bez obaw! Podaliśmy tylko 9 rekomendacji, choć na naszych wirtualnych półkach znajdują się dziesiątki kompletów artystycznych tej marki! Poznaj wszystkie zestawy kreatywne dla dzieci od Djeco, które prezentujemy poniżej i już dziś dokonaj wyboru najlepszego.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel