Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia ogrodowe dla dzieci

( ilość produktów: 43 )

Narzędzia ogorowe dla dzieci to jedne z najpopularniejszych zabawek do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Taki zestaw sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale także podczas wyjazdu na działkę, wyjścia na miejski plac zabaw, czy wyjazdu na wakacje. Narzędzia ogrodowe do zabawy są na tyle uniwersalne, że można wykorzystać je w różnych miejscach, bawiąc się w ziemi, piasku czy ogrodowym basenie. Oczywiście najlepiej jeśli taka zabawa odbywa się pod okiem osób dorosłych. Wybór wśród narzędzi ogrodowych jest naprawdę duży. Poprzez zabawę można uczyć dziecko pielęgnacji ogrodowych kwiatów czy trawnika. Początek wiosny to najlepszy czas na zakup narzędzi ogrodowych dla dzieci. A które z nich sprawdzą się najlepiej?

Jakie narzędzia ogrodowe dla dzieci cieszą się sprawdzą się najlepiej?

Narzędzia do ogrodu dla dzieci mogą być kopią tych, których używają dorośli, jednak są zdecydowanie mniejsze i zwykle wykonane podobnie jak te dla dorosłych z metalu, aby były trwałe. A jakie narzędzia ogrodowe mamy do wyboru?    

 • Taczka dla dzieci – to jedno z najczęściej wybieranych narzędzi do ogrodu. Dzięki taczce dla dzieci mały ogrodnik lub ogrodniczka mogą transportować ziemię, cebulki kwiatów, inne narzędzia i wiele pozostałych przedmiotów. Prowadzenie taczki to dla wielu dzieci świetna zabawa. 

 • Konewka dla dzieci – mała konewka to również chętnie wybierane narzędzie, dzięki któremu można podlewać kwiaty albo warzywniak. Dzieci uwielbiają zabawę z wodą zwłaszcza podczas ciepłych dni.

 • Łopatka dla dzieci – dzięki łopatce dzieci mogą wykopywać interesujące je przedmioty. Łopatka umożliwia także wykopywanie dołków, co jest częstą zabawą najmłodszych podopiecznych.

 • Grabie dla dzieci – grabie pozwalają np. na zagrabienie różnych śmieci po zabawie np. papierków po cukierkach, ale także zagrabienie liści w jedno miejsce w trakcie jesieni. Grabienie to atrakcyjna rozrywka dla wielu dzieci, która uczy je dbania o porządek.

 • Rękawiczki dla dzieci – kupując różne narzędzia dla dzieci warto dodatkowo zakupić specjalne grubsze rękawiczki ochronne i przypominać dziecku, aby zawsze je zakładało, dzięki czemu będzie zdecydowanie bardziej bezpieczne.

 • Latarka kempingowa – latarka to przydatne narzędzie, które szczególnie sprawdzi się po zmroku, np. w trakcie campingu czy nocowania w namiocie w ogrodzie. Dla niektórych dzieci nocowanie latem w namiocie pod domem to świetna przygoda i latarka będzie wtedy niezastąpiona.

 • Szczotka do zamiatania – szczotka do zamiatania to zabawka, dzięki której dziecko może naśladować dorosłych i pomóc im w porządkach. Dzięki temu z pewnością poczuje dumę i zostanie docenione.

 • Metalowy szpadel dla dzieci – szpadelek dla dzieci umożliwia łatwiejsze wykopywanie dołków, dzięki czemu można będzie wspólnie zasadzić warzywa, cebulki kwiatów, krzewy i inne sadzonki.

 • Metalowe wiaderko – wiaderko pozwala na przenoszenie różnych przedmiotów, a także załadowanie tak piasku czy ziemi, aby wykorzystać ją w innym miejscu w ogrodzie. 

 • Zestaw narzędzi ogrodowych dla dzieci – jeśli opiekunom trudno zdecydować się na jedno konkretne narzędzie, to warto kupić cały zestaw i świetnie spędzić czas w ogrodzie ze swoją pociechą.
         
 • Mobilna kuchnia – to świetny zestaw dla najmłodszych, którzy lubią naśladować dorosłych i interesują się kulinariami. Mobilna kuchnia w ogrodzie daje ogromne możliwości do świetnej zabawy.

 • Chwytak do przedmiotów – to kolejna zabawka, która bardzo dobrze sprawdzi się w ogrodzie. Chwytak pozwala na dosięgnięcie do przedmiotów, które są poza zasięgiem dziecka jak np. owoce na drzewie.

Na co zwrócić uwagę wybierając narzędzia ogrodowe dla dzieci?

Wybierając narzędzia ogrodowe dla dzieci należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Lepiej kupić mniej zabawek, ale takie które będą dla dziecka w pełni bezpieczne. Plastik z którego zostały wykonane powinien być trwały i wolny od substancji toksycznych takie jak BPA i BPS. Po zakupie narzędzi należy sprawdzić czy wszystkie ich elementy są prawidłowo umocowane – czy wszystkie trzonki i inne elementy są ze sobą trwale połączone. Oczywiście narzędzia ogrodowe dla dzieci powinny być także dopasowane do ich  wieku.

Narzędzia ogrodowe dla dzieci w wieku 3,4 i 5 lat

Narzędzia ogrodowe dostępne w sklepie Zielonezabawki.pl zostały przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 3 lat i więcej. Dzieci w tym wieku są bardzo ruchliwe i ciekawe świata, dzięki czemu zabawa w ogrodzie może być dla nich świetną rozrywką, zapewniającą jednocześnie rozwój. Dzieci powinny spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, aby nabierać odporności i poznawać zajęcia i prace wykonywane przez dorosłych. Narzędzia ogrodowe dla dzieci są więc świetnym narzędziem do rozrywki i nauki.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel