Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Miękkie klocki B.toys dla dzieci

( ilość produktów: 4 )

Klocki to ponadczasowa zabawka dla dzieci, która od najmłodszych lat rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne oraz konstrukcyjne. Klocki występują w wielu formach i kształtach, te najbardziej nietypowe znajdziemy w ofercie marki B.Toys. Ta kanadyjska marka oferuje klocki, które zaskakują kształtami i kolorami, a także jakością wykonania, pomysłowością oraz dodatkowymi funkcjami. Projektantom B.Toys przyświeca motto B.you, czyli „Bądź sobą”. Marka w ten sposób podkreśla, że każde dziecko jest inne pod względem tempa rozwoju, zainteresowań, talentów i osobowości.

Klocki B toys – gwarancja bezpiecznej zabawy

Zaprojektowane z myślą o dzieciach już od pierwszych miesięcy życia, klocki B.toys są wolne od ftalanów i BPA, czyli bisfenolu A. Klocki są zgodne z unijnymi, amerykańskimi i kanadyjskimi normami bezpieczeństwa zabawek. Maluch może je gryźć, co z pewnością będzie miało miejsce gdy rozpocznie się faza ząbkowania. Klocki B.Toys są również przyjazne dla środowiska oraz wykonane z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów. Są także łatwe do czyszczenia, wystarczy szmatka i woda z delikatnym płynem.W ofercie Zielone Zabawki znajdziemy klocki jeżyki B.Toys oraz miękkie, gumowe klocki dla najmłodszych.

Klocki jeżyki B.Toys pobudzają dziecięcą wyobraźnię

Bardzo dużą popularnością cieszą się klocki jeżyki B.Toys, które zachęcają dzieci do kreatywnej zabawy. Są one giętkie i poręczne, dają się łatwo składać, a zabawa nimi stymuluje rozwija zdolności manualne każdego malucha. Nietypowe kształty i łatwość łączenia kolorowych klocków pozwalają dzieciom fantazjować i konstruować bez końca.

Klocki jeżyki B.Toys są solidne i bardzo elastyczne, a przy tym idealnie dopasowane do małych rączek dziecka. Zarówno łączenie jak i rozłączania klocków nie będzie dla malucha problemem. Co więcej, te kolczaste klocki wspierają rozwój sensoryczny u dzieci. Ogromnym atutem klocków są ich ruchome elementy, które sprawiają, że budowanie staje się jeszcze bardziej interesujące. Klocki jeżyki B.toys dostarczane są z pełną inspiracji książeczką, która pozwala rozpocząć zabawę.

Klocki jeżyki B.Toys dostępne są w zestawach po 68 sztuk, co pozwala na tworzenie imponujących konstrukcji. Zestaw kolaczastych klocków dla dzieci w słoiku dostarczany jest z praktycznym słojem, który zapewnia komfort przechowywania i transportowania klocków. Klocki jeżyki B.Toys Bristle Block Stackadoos dostępne są także w zapinanej suwakiem torbie, którą również wygodnie się przenosi. 

Miękkie klocki B Toys Squeeze – pierwsze klocki Twojego dziecka

Wykonane z elastycznego, bezpiecznego tworzywa klocki B.Toys Squeeze są odpowiednie dla dzieci już od 6-tego miesiąca życia. Gumowe klocki B toys są odpowiednio duże dla małych i nieporadnych jeszcze rączek dziecka. Zabawa z klockami Squeeze może mieć różne oblicza. Te wszechstronne pierwsze klocki dla dziecka można ściskać, gryźć, układać czy bawić się nimi w wodzie. Szczególnie to pierwsze przypadnie do gustu najmłodszym, ze względu na dźwięk piszczałki, który wydobywa się z klocka po ściśnięciu.

Klocki B.Toys sprawdzą się także do nauki nazw zwierząt, alfabetu czy liczenia. Każdy klocek posiada wyrzeźbione na bokach wypukłe postacie, litery lub cyfry, które stymulują rozwój sensoryczny i wprowadzają do świata nauki. Klocki B Toys Squeeze polecane są również do celów terapeutycznych. W ofercie B.Toys znajdziemy klasyczne klocki w kształcie sześcianu. Zestaw 10 kolorowych klocków zapakowany jest w praktyczne opakowanie z suwakiem i uchwytem. Klocki B Toys Squeeze dostępne są także w zestawie Barwy świata, który zawiera 26 elementów. W nim oprócz klasycznych sześcianów znajdziemy także ciekawe bryły wyglądające jak elementy architektoniczne.

Klocki B.Toys – dlaczego warto podarować je dziecku?

Klocki B.Toys to zabawki, które zachwycają nie tylko swoją kolorystyką, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami rozwijającymi wyobraźnię i umiejętności dziecka. Klocki B Toys zaprojektowano tak, aby zapewnić dzieciom ciekawe i interaktywne doświadczenia konstrukcyjne, które stymulują rozwój intelektualny, motoryczny i społeczny. Zestawy zawierają elementy o różnych rozmiarach, kolorach i teksturach, co pobudza zmysły dziecka i zachęca do eksploracji. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać zdolności motoryczne, takie jak chwytanie, układanie, układanie w stosy i sortowanie. Niektóre zestawy posiadają specjalne elementy, które pozwalają na łączenie klocków na różne sposoby, co pobudza kreatywność i logiczne myślenie dziecka. Dzięki temu dzieci uczą się planowania, budowania i rozwiązywania problemów. Klocki B Toys często posiadają w zestawie dodatkowe elementy lub posiadają funkcje dźwiękowe. Te interaktywne funkcje sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej angażująca.

Wiek
Pokaż tylko
pixel