Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Heimess

( ilość produktów: 32 )

Firma Gollnest & Kiesel KG skupia takie marki jak: goki, holztiger, ‘cause, anker, heimess. Została założona ponad 30 lat temu przez dwóch właścicieli. Obecnie jest jednym z największych producentów zabawek drewnianych w Europie oraz największą firmą produkującą zabawki w północnych Niemczech. W swojej ofercie posiadają ponad 2000 różnych produktów z branży zabawkarskiej. 

Heimess to drewniane akcesoria i zabawki dla niemowląt oraz małych dzieci o prostych kształtach i kolorach dzięki którym dziecko poznaje świat i rozwija swoje nowo nabywane umiejętności. Wśród nich znajdują się grzechotki, zabawki do wózka, łańcuszki do smoczka, gryzaki dla dzieci, zabawki do łóżeczka, karuzele, girlandy, chodziki, pchacze. Zabawki wykonywane są już od ponad 50 lat z najwyższej jakości drewna bukowego oraz klonowego, wytwarzanego wyłącznie w Niemczech. Wiele z nich posiada znak GS symbolizujący uznanie niezależnych laboratoriów badawczych. Z przeprowadzonych badań wynika także, że zabawki drewniane są korzystne dla dzieci z alergią i osłabionym systemem immunologicznym.

Zabawki marki Heimess są w dużym stopniu ręcznie wykonywane, można czyścić je ciepłą wodą, jednak nie powinny być dezynfekowane za pomocą substancji chemicznych. Zabawki marki HEIMESS są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Pokryte są barwnikami oraz farbami na bazie wody, które są całkowicie nietoksyczne i nieszkodliwe dla niemowląt. Pod wpływem śliny, pierwszych zębów dziecka czy też cząstek żywności mogą ulec odbarwieniu, ale z powodu całkowitej nietoksyczności kolorów są zupełnie nieszkodliwe. Drewniane elementy są szlifowane na mokro, po wyschnięciu nanoszony jest podkład i kolor, następnie uszczelniana jest i polerowana powierzchnia.  Zanim zabawki dla niemowląt trafią do sprzedaży wcześniej przechodzą szereg badań w laboratoriach wewnętrznych 
i zewnętrznych. Każda zabawka HEIMSS spełnia rygorystyczne wymagania
europejskie dla zabawek dotyczące bezpieczeństwa, są zgodne z normą
EN71 (EN71-1:2005 + A4:2007 i EN 12586:2007).

 

Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel