Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Erzi

( ilość produktów: 61 )

Erzi – nowy wymiar zabawek

Zabawki niemieckiej marki Erzi to gwarancja jakości, oryginalności, bezpieczeństwa. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy drewniane artykuły spożywcze do złudzenia wyglądające jak prawdziwe, akcesoria do zabawy w sklep, gry na równowagę oraz gry rozwijające motorykę. Świat zabawy Erzi wysyła dzieci w ekscytującą podróż pełną pouczających odkryć. Zabawki dla dzieci Erzi zostały zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój dzieci podczas codziennej zabawy. Poznaj bliżej tą markę i przekonaj się, że wybór następnej zabawki dla dziecka powinien paść właśnie na model sygnowany logo Erzi.

Jak to się stało, że Erzi powstało

Erzi to ponad 30 lat doświadczenia w produkcji zabawek dla dzieci. Marka powstała w 1991 roku, a jej założycielem był Hartmut Eichinger. Zabawki Erzi wyróżniają się bardzo wysoką jakością oraz dbałością o najmniejsze detale wykonania. W efekcie oferowane przez markę produkty maksymalizują wartość zabawy dzięki zaangażowaniu i dbałości o szczegóły. Co najważniejsze, ta niemiecka marka nie przeniosła produkcji poza kraj pochodzenia, gdyż ta niezmiennie odbywa się w Niemczech, w okolicach Gór Kruszcowych. Produkcja lokalna nie tylko pozwala zachować pełną kontrolę nad jakością wytwarzanych zabawek, ale i jest proekologiczna z wielu względów. Pierwsza zabawka dla dzieci Erzi powstała z chęci tworzenia kreatywnych i edukacyjnych artykułów dla najmłodszych. Każdy pojedynczy produkt Erzi spełnia najwyższe standardy jakości i jest wynikiem pełnej pasji tradycji rzemieślniczej.

Zabawki dla dzieci Erzi – jakość nie do podważenia

Erzi specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek, które są zarówno estetyczne, jak i trwałe. Drewno używane do produkcji zabawek Erzi pochodzi ze zrównoważonych źródeł, co obrazuje podejście marki do ochrony środowiska. Dodatkowo, zabawki są starannie wykończone, co sprawia, że są bezpieczne dla najmłodszych dzieci. Bezpieczeństwo oferowanych przez markę Erzi zabawek podkreślają również certyfikaty CE oraz ASTM International, którymi oznaczone są produkty.

Szeroka oferta zabawek Erzi

Asortyment marki Erzi można podzielić na cztery główne grupy: Zabawa w gotowanie/sklep, Przyrządy do ćwiczeń, Gry i zabawki konstrukcyjne, Meble i wyposażenie pokoju dziecięcego. Pierwsza grupa obejmuje różnego rodzaju drewniane artykuły do zabawy w gotowanie, przygotowywanie posiłków, sklep czy szkolną stołówkę. Znajdziesz w niej drewniane artykuły spożywcze dla dzieci, których wygląd wiernie odzwierciedla prawdziwe produkty, skrzynki na warzywa i owoce, regały na produkty, drewniane kuchnie czy lady sklepowe. W kategorii Gier i zabawek konstrukcyjnych znajdują się z kolei różnego rodzaju zestawy klocków, sortery, gry do nawlekania, gry edukacyjne i zręcznościowe. Przyrządy do ćwiczeń zachęcą najmłodszych do aktywności ruchowej i pokażą, jak ważna jest ona każdego dnia. Z marką Erzi możesz także wyposażyć i udekorować pokój malucha, ponieważ marka ma w swojej ofercie mebelki, dywaniki i gry ścienne do zawieszenia w pokoju dziecka.

Erzi – ulubione zabawki Twojego dziecka

Erzi dba o atrakcyjny wygląd oferowanych produktów, co przyciąga uwagę dzieci. Kolorowe, ciekawe wzory i staranne wykończenie sprawiają, że zabawki te szybko stają się ulubionym źródłem rozrywki. Warto również zwrócić uwagę na szeroki asortyment zabawek Erzi, dzięki czemu każdy maluch może bawić się zabawkami, które najbardziej odpowiadają jego zainteresowaniom. Erzi to marka zabawek doceniona także przez rodziców. Zabawki dla dzieci Erzi wspierają rozwój intelektualny, społeczny i motoryczny dzieci, które instynktownie reagują na elementy edukacyjne, będące jednocześnie fascynujące i angażujące.

Reasumując, Erzi to niemiecka marka, która łączy tradycję z nowoczesnością, oferując dzieciom nie tylko zabawki, ale także narzędzia do odkrywania, uczenia się i rozwijania się w kreatywny sposób.

Wiek
Cena
-
pixel