Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Naklejki dla dzieci do zabawy

( ilość produktów: 160 )

Dzieci kochają naklejki! Jeśli więc te mogą być używane wielokrotnie i na wiele różnych sposobów, stają się dla nich idealnym wyborem. Umilą dni spędzone w domu, dostarczą rozrywki w trakcie podróży i niezależnie od okoliczności zawsze będą doskonałym pomysłem na kreatywną zabawę dostępną w zasięgu ręki. Naklejki dla dzieci do wielokrotnego użycia to zakup na lata, bo są trwałe, a ich możliwości wykorzystania nieograniczone. W zależności od wieku dziecka będą wspierać umiejętności manualne, rozwijać wyobraźnię i ćwiczyć koncentrację. Dostępne są w licznych zestawach tematycznych.

Melissa and Doug naklejki wielokrotnego użytku

Melissa & Doug to znana od ponad 25 lat firma, która słynie z kreatywnych zabawek – świetnie zaprojektowanych i wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Zachwyca pomysłowość marki i jej misja, której celem jest wciąganie dzieci w fantastyczny świat wyobraźni. W ofercie Melissa and Doug naklejki wielokrotnego użytku są świetnym tego odzwierciedleniem – pomyślnie angażują w twórczą zabawę zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Pozwalają tworzyć niesamowite historie i scenerie poprzez wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Słyną z ciekawie przygotowanych zestawów tematycznych, wśród których znaleźć można między innymi: wróżki, pojazdy, zwierzęta safari, dinozaury, przygody piratów oraz wyposażenie domu czy zamku księżniczki. Różnorodna oferta pozwala łatwo dopasować naklejki do zainteresowań dziecka. Najczęściej wybierane są zestawy składające się z 5 różnych scen i dołączonych do nich naklejek wielokrotnego użytku w liczbie sięgającej nawet 250 sztuk!

Książeczki z naklejkami dla dzieci

Książeczki z naklejkami dla dzieci to hit w trakcie podróży. Łatwo można zabrać je ze sobą do samochodu, pociągu czy samolotu. Zastąpią tablet z bajkami czy płytę z piosenkami, pozwalając na kreatywną zabawę i wielogodzinne naklejanie w każdych niemal warunkach. Do ich użytku nie potrzeba wiele, dziecko może trzymać książeczkę choćby na kolanach. Co więcej, w odróżnieniu od zwykłych naklejek przyklejenie ich na szybę lub stolik w pociągu nie zakończy się dla rodzica trudną sztuką ich odklejania i zdrapywania. Strony książeczek są jednak zaprojektowane w tak atrakcyjny dla dzieci sposób, że stają się najlepszym na to miejscem. Dopasowane są tematycznie do naklejek, np. w zestawie zawierającym pojazdy umieszczone zostały w książeczce strony będące lotniskiem, dworcem kolejowym czy placem budowy. Dzieci z pomocą naklejek w postaci pociągów, maszyn budowlanych i samolotów najlepiej wiedzą, jak zapełnić nimi strony. Oczywiście, książeczki z naklejkami dla dzieci sprawdzą się nie tylko w podróży, ale i w domu. Zawsze warto mieć je na półce, gotowe do użytku wtedy, gdy potrzebna jest angażująca dzieci spokojna zabawa. Kolejna infekcja przyniesiona z przedszkola, długie zimowe wieczory, deszczowa pogoda… Radości będzie wtedy wiele, gdy w ręce znudzonych siedzeniem w domu dzieci trafią kolorowe naklejki.

Jakie naklejki wielorazowe dla dzieci wybrać - Melissa & Doug

Najpopularniejsze są naklejki wielokrotnego użytku dla dzieci od Melissa & Doug. Szczególnie ich duże plansze z bogato przygotowanymi zestawami. Nie są to jednak jedyne obecne na rynku produkty tego typu. Zastanawiając się nad tym, jakie naklejki wielorazowe dla dzieci wybrać, warto rozważyć także inne dostępne opcje. Ofertę naklejek wielorazowych ma również Djeco – francuska firma tworząca dobrze przemyślane zabawki, które zachwycają ich charakterystycznym, kolorowym stylem. Książeczki z naklejkami Djeco są mniejsze od plansz Melissa & Doug, a same naklejki łatwiejsze do odklejenia nawet dla najmłodszych dzieci. Finalnie wybór naklejek wielorazowych warto oprzeć przede wszystkim na zainteresowaniach dziecka. Nic tak nie cieszy, jak prezent pozwalający rozwijać swoje pasje.    

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
pixel