Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Whisbear

( ilość produktów: 7 )

Problem z zasypianiem u dziecka? Whisbear śpieszy na ratunek

Chyba nie ma takiej mamy, która by nie doświadczyła problemów z zasypianiem u swojego dziecka. A kiedy trwa kolejna noc walki o sen malucha, to wszystkie chwyty są dozwolone. Czasem jest to jeżdżenie samochodem wokół osiedla a czasem szum suszarki. Tak mniej więcej było o Julii i Zuzanny Sielickich, które są właścicielkami marki Whisbear. To właśnie szum suszarki okazał się zbawienny i najskuteczniej działał.

Pomysł na szumiące misie pojawił się z potrzeby. Przecież nie sposób stać przy dziecku z suszarką, która używana do tego celu jest dość nieporęczna. A że od zarania dziejów potrzeba jest matką wynalazków, to tak też powstał szumiący miś. Dodatkowo jego wygląd inspirowany jest pierwszymi dziecięcymi rysunkami, więc wspiera również rozwój sensoryczny najmłodszych.

Szumiące misie okazały się strzałem w dziesiątkę i dały tysiącom rodziców chwilę wytchnienia. Misie wydają kojący dźwięk, który uspokaja i usypia malucha. Dodatkowo każdy miś jest tak zaprojektowany, aby z łatwością towarzyszył dziecku w pobliżu łóżka. Do dyspozycji masz różne warianty misiów. Może być to miś przytulanka lub miś, którego posadzisz na oparciu łóżeczka czy przyczepisz do fotelika.

Wszystkie misie uszyte są z przyjemnego dotyku pluszu, który został przebadany laboratoryjnie i jest bezpieczny dla dzieci. Działa kojąco już na poziomie dotyku, ponieważ dziecko może się do niego przytulić.

Sympatyczna misiowa rodzinka

Obecnie w ofercie marki znajdziesz przesympatyczne króliki, leniwce czy też misie, których możesz używać przy łóżeczku. Oczywiście założycielki firmy nie zapomniały także o tym, że dzieci mogą potrzebować także swojego szumisia na spacerze czy też w trakcie jazdy samochodem. Tego typu przytulanki z możliwością zawieszenia i o mniejszych gabarytach także znajdziesz w portfolio marki.

Czujnik płaczu

Misie Whisbear to bardzo nowoczesne stworzenia, które są wyposażone w czujnik płaczu. To nowatorskie rozwiązanie bezbłędnie reaguje na płacz dziecka, uruchamiając kojący szum na 40 minut. Po upływie tego czasu urządzenie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Jeśli dziecko wybudzi się po raz kolejny, urządzenie włącza się na dalsze 20 minut.

Głośność szumu można ściszać i pogłaśniać. Wszystko zależy od dziecka czy też dźwięków otoczenia (miś świetnie je wygłusza).

Dożywotnia gwarancja i badania laboratoryjne

Marka Whisbear dba o swoich klientów i wszystkie maluszki, które korzystają z dobroczynnych właściwości szumu. Dlatego na swoje misie udziela dożywotniej gwarancji.

Wszystkie zabawki marki Whisbear zostały przebadane laboratoryjnie oraz posiadają certyfikaty zgodne z obowiązującymi na rynkach światowych standardami. Dzięki temu masz pewność, że misie są bezpieczne dla Twojego dziecka.

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel