Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki dla 7 i 8 latka

( ilość produktów: 2378 )

Kiedy dziecko rozpoczyna swoją szkolną przygodę, trudno oprzeć się chęci sprezentowania czegoś podkreślającego ten ważny moment w życiu. Zabawki dla 7-latka i 8-latka nie muszą jednak ograniczać się jedynie do przyborów szkolnych i książek. Szkoła to nie tylko nowe wyzwania edukacyjne, ale i nowi znajomi czy świeżo odkryte pasje. A miłość do ukochanych dotąd zabaw często pozostaje ta sama.Wśród pomysłów na prezent dla dziewczynki czy chłopca w tym wieku wiele jest kreatywnych zabawek, które świetnie wpisują się w zainteresowania starszych dzieci. Nie brakuje również zabawek edukacyjnych, które łączą naukę z dobrą zabawą. Kluczowe w poszukiwaniu udanego prezentu jest podążanie za temperamentem dziecka i tym, czym lubi zajmować się na co dzień.

Kreatywne zabawki dla dziewczynek 7 i 8 lat

Zestawy artystyczne DIY, puzzle, naklejki czy magnetyczne klocki? Jeśli poszukujesz czegoś, co rozbudzi wyobraźnię dziewczynki w tym wieku, wyzwoli pokłady kreatywności i wzbudzi jej szczerą sympatię – sprawdź kreatywne zabawki dla dziewczynek 7 i 8 lat. Do najchętniej wybieranych należą oryginalne zestawy kreatywne, dzięki którym każda z nich może poczuć się prawdziwą artystką: zestaw koralików do nawlekania, w tym ten do biżuterii, zestaw cekinów czy kryształków do tworzenia ozdób, zestaw do zrobienia łapacza snów i origami. Hitem są dziś również rzemieślnicze urządzenia dopasowane do dziecięcych możliwości, takie jak krosno tkackie z włóczkami, dysk do garncarstwa czy maszyna do szycia. Kreatywność to jednak nie tylko prace plastyczne, ale i tworzenie niesamowitych historii. Doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki w wieku 7 czy 8 lat, której wyobraźnia zdaje się nie mieć granic, będzie teatrzyk. Odgrywanie ról z pomocą pacynek czy kukiełek to rozwijająca zabawa, która przynosi wiele radości nie tylko występującym w teatrze dzieciom, ale i dorosłym, którzy stają się jej widzami. W teatralnym przedstawieniu wziąć udział może wiele dzieci, co świetnie wpisze się w potrzebę budowania relacji z rówieśnikami.

Zabawki edukacyjne dla 7-latka

Połączenie zabawy i nauki to dla dzieci czysta frajda. Ciekawe świata i chętne do zdobywania nowych umiejętności 7-latki z przyjemnością zagłębiają się w niesamowite gry planszowe, układanki czy puzzle tematyczne. Poznaj zabawki edukacyjne dla 7-latka, które wprowadzą go w tajniki matematyki, geografii, logicznego myślenia czy języków obcych. Klasyczne szachy, klocki drewniane do nauki tabliczki mnożenia, a może tęczowe sudoku? To gry, które poza rozwijaniem myślenia i koncentracji, stworzą przestrzeń do wspólnej zabawy z innymi członkami rodziny lub kolegami. Na małych odkrywców czekają mikroskopy i ciekawe zestawy do przeprowadzania eksperymentów. A na miłośników motoryzacji – kierownica interaktywna, która podszkoli koordynację ręka-oko i wzmocni rozumienie związku między przyczyną i skutkiem. 7-latka wśród zabawek edukacyjnych ucieszy z pewnością także i magnetyczna mapa świata z magnesami, np. ta w angielskiej wersji od Janod. Połączy geografię z nauką angielskiego, dostarczając rozrywki i satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy.

Jakie zabawki wybrać dla dzieci w wieku 7 i 8 lat

Jak widać, nie da się jednoznacznie wskazać, jakie zabawki wybrać dla dzieci w wieku 7 i 8 lat. Asortyment jest niesamowicie zróżnicowany, tak samo jak różne od siebie bywają w tym wieku dzieci. Tym, co je łączy, jest jednak niepohamowana chęć doświadczania, tworzenia i odkrywania talentów. Szukaj więc tego, co sprawi dziecku radość. Koniecznie zwróć uwagę na jakość wykonania zabawki. Ułatwieniem będzie przejrzenie ofert cenionych na rynku producentów, takich jak zabawki Melissa and Doug, BUKI, Djeco, Goki czy Janod.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
pixel