Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tektorado

( ilość produktów: 11 )

Tektorado, zabawki dla dzieci z tektury 

Tektorado to polska marka oferująca bogatą paletę zabawek do samodzielnego montażu wykonanych z tektury. Przeróżne auta oraz cała masa budynków, które dziecko może samodzielnie złożyć, ewentualnie zasięgając porady i pomocy rodziców. Gdy domek z kartonu jest już gotowy pora na kreatywną część zabawy. Maluch może przyozdobić wszystkie ściany na swój własny oryginalny sposób. Po skończonej pracy pokój dziecka zyska niesamowitą ozdobę służącą maluchowi do codziennych zabaw.

Prostota klasycznych plastycznych zabaw z użyciem farbek, kredek i wyklejanek łączy się dziś z finezją i nowatorskimi pomysłami tej znanej marki. Dzieci uwielbiają rysować i malować wyjątkowe obrazki, które niejednokrotnie wprawiają dorosłych w zachwyt. Wystarczy tylko zainspirować małego artystę, a efekty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania.

Zabawki z tekstury, czyli radość składania

Zabawki z tektury Tektorado są zaskakująco wytrzymałe i występują w wielu różnych wariantach oraz rozmiarach. Każdy maluch znajdzie wśród nich coś, co go zainteresuje. Montaż jest prosty i nie wymaga użycia kleju ani nożyczek. Łączenie polega na zsuwaniu kartonowych elementów w całość za pomocą znajdujących się w nich otworów i wypustek. Dodatkowo domek z kartonu może być relatywnie mały i wyposażony w naklejki, które uzupełnią każdy pokój o odpowiedni wystrój wnętrz, który tchnie w niego odrobinę życia. 

Składanie, ozdabianie zabawek z tektury i wspólna zabawa sprawiają, że ludzie mają okazje zbliżyć się do siebie. Zarówno w przypadku relacji rodzic dziecko, jak i wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami, czyni to prawdziwe cuda. Nie ma nic piękniejszego, jak obraz grupy maluchów dorastających wspólnie i połączonych więzami przyjaźni, które nie rzadko będą trwały całe życie. 

Kreatywna zabawa dla Twojego dziecka

Kartonowe zabawki dla dzieci zapewniają im szansę na rozwój ich naturalnego talentu i pomagają rozwinąć wiele innych umiejętności, o których nie myślimy na co dzień. Oprócz rozwoju emocjonalnego zabawki z tektury marki Tektorado świetnie wpływają na zdolności manualne, małą motorykę, koordynację ruchową oraz przestrzenną. Po ukończeniu części artystycznej pozostaje tylko cieszyć się swoim autem, domkiem, zamkiem lub rakietą.

Z pewnością domek z kartonu zalicza się do grona zabawek kreatywnych, które na równi dostarczają maluchom stymulacji intelektualnej, jak i codziennej rozrywki. Pięknie pokolorowane rezydencje świetnie nadają się do grupowej zabawy zarówno na świeżym powietrzu, jaki i w pomieszczeniach. Dzieci mogą beztrosko bawić się, odgrywać małe przedstawianie i szlifować swoje umiejętności oraz odkrywać nowe talenty przy użyciu pięknych i wszechstronnych zabawek Tektorado.

Zalety zabawek z tektury

Są łatwe do złożenia i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki temu nie zagracisz pokoju dziecka i trzeba będzie przenosić zabawek z miejsca na miejsce. Wystarczy złożyć i problem z głowy. Kolejną fajną cechą jest to, że dziecko może pomalować karton wedle własnego uznania. Ozdabiać można kredkami, farbkami czy mazakami. Dziecko może też naklejać naklejki. Wszystkie chwyty dozwolone! Tektury są bardzo lekkie i stabilne a ich złożenie nie wymaga kleju i nożyczek. Co ważne, mają bezpieczne krawędzie, więc nie ma ryzyka zacięcia palców. Zabawa z tekturą to świetny pomysł na rodzinne spędzanie czasu. 

Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel