Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kubki i bidony dla dzieci

( ilość produktów: 85 )
Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-

Bidony i kubki dla dzieci to nasze niezbędniki. Co prawda, jeżeli chodzi o kubki dzieci mogą pić w zwykłych kubkach, takich jak rodzice, ale to nie to samo, co kubek z ilustracją. Z kolei bidony służą nam przede wszystkim podczas wyjść na spacer, do parku, do kina, do przedszkola, do szkoły.  

Bidon dla dzieci do przedszkola

Bidon dla dzieci jest bardzo przydatny i ekonomiczny. Nie musimy kupować plastikowych butelek, czy słodkich soków lecz wlać, to, co uznamy za odpowiednie dla naszego malucha. Dzieci w przedszkolach i szkołach na przerwach, podczas wycieczki, czy na zwykłym spacerze, chcą z niego skorzystać, dlatego bidon dla dziecka jest potrzebny i przydatny.  

Kubek dla dziecka

Kubek jest także bardzo ważny dla naszych szkrabów z wielu względów. Między innymi dlatego, że często go używają, chcą czuć się wyjątkowo i mieć swój własny, jedyny w swoim rodzaju kubek. Czy istnieją wyjątkowe kubeczki? Oczywiście. Są takie zwykłe i te niezwykłe. Te drugie, to takie, które mają różne ilustracje, żywe kolory, ilustrują postacie z bajek, mają podwójne dno, które wypełnione jest np. brokatem.  

Kubki i bidony dla dzieci - w użytku codziennym  

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej bidony i kubki dla dzieci zawsze znajdą swoje miejsce w rączkach każdego dziecka. Bidon dla dzieci do przedszkola, do szkoły, czy do parku nie zajmie dużo miejsca w torbie rodzica, czy w plecaczku malucha. Kubek do picia dla dzieci to raczej przedmiot, który częściej spotkamy w domu małego szkraba niż na spacerze. Dzieci naprawdę lubią mieć swoje kubki, ponieważ są dla nich wyjątkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdzie się sporo pięknych bidonów i wyjątkowych kubków dla dzieci do picia.

pixel