Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Instrumenty Janod

( ilość produktów: 12 )

W tej kategorii sklepu internetowego Zielone Zabawki prezentujemy instrumenty dla dzieci Janod. Jakie zabawki muzyczne posiada w ofercie ta marka? Dowiedz się, czym wyróżniają się instrumenty Janod i dlaczego warto w nie zainwestować, a następnie wybierz najlepszy instrument lub zestaw instrumentów Janod dla dziecka, które chcesz obdarować.

Jakie instrumenty Janod znajdziesz w tej kategorii? 

W tym dziale naszego sklepu internetowego z zabawkami umieściliśmy instrumenty dla dzieci w wieku od 1 do około 4 lat produkowane przez znaną i lubianą markę Janod. Choć nie są to prawdziwe instrumenty, z jakich korzystają zawodowi muzycy, to pomagają oswoić się z dźwiękami, wytrenować słuch, poczucie rytmu, oraz dynamikę i koordynację ruchową, co stanowi dobry wstęp do gry na instrumentach z prawdziwego zdarzenia. Zabawki muzyczne Janod, o których mowa, są niewielkie, poręczne i proste w obsłudze, co czyni je odpowiednio dostosowanymi do potrzeb najmniejszych dzieci. Omawiane instrumenty Janod obejmują między innymi urocze cymbałki, stoliki muzyczne i rozmaite perkusjonalia. W kategorii można znaleźć też niejeden zestaw instrumentów, który sprawdzi się we wspólnych zabawach z rodzicami, rodzeństwem, czy rówieśnikami. 

Instrumenty dla dzieci Janod - niezawodna jakość i piękny design

Proponowane w tej kategorii produktowej  instrumenty dla dzieci Janod są wykonane z naturalnego drewna, co sprawia, że są nie tylko ekologiczne, ale i bezpieczne i trwałe. Długowieczne zabawki muzyczne Janod mogą być przekazywane z dziecka na dziecko, czy nawet pokolenia na pokolenie - cechuje je bowiem ponadprzeciętna wytrzymałość i odporność na uszkodzenia przy użytkowaniu. Instrumenty Janod wyróżnia też atrakcyjny, estetyczny design, który podoba się nie tylko najmniejszym dzieciom, ale i ich rodzicom. Do jego cech charakterystycznych należą subtelne, pastelowe kolory; bezpretensjonalne rysunki oparte na motywach przyrodniczych i geometrycznych oraz dopracowane, zaoblone dla większego bezpieczeństwa użytkowania kształty.

Polecane zabawki muzyczne Janod dla maluchów 

Instrumenty dla dzieci Janod, które umieściliśmy w tej kategorii produktowej, są bez wątpienia jednymi z najlepszych muzycznych zabawek dla maluchów na rynku. Doskonale wykonane, piękne i długowieczne instrumenty Janod, sprawdzą się idealnie w roli prezentów dla dzieci w wieku do 3-4 lat. Najmłodszym powinny spodobać się m.in. stoliki muzyczne, czy np. proste cymbałki z kulodromem, a starszym - banjo lub pianino elektroniczne.

W kategorii umieściliśmy też praktyczny zestaw instrumentów Janod składający się z ośmiotonowego ksylofonu z metalowymi klawiszami i drewnianymi pałeczkami drewnianymi, fletu, kastaniet i tamburynu. Taki komplet będzie idealny dla dziecka w wieku od 1,5 roku do ok. 3 lat. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by stworzyć własny zestaw instrumentów w oparciu o pozostałe zabawki muzyczne Janod zaprezentowane w tej kategorii. 

Zestaw instrumentów Janod jako początek przygody z tworzeniem muzyki 

Masz muzykalne dziecko z dobrym słuchem i poczuciem rytmu? Sprawdź wszystkie instrumenty dla dzieci Janod dostępne w tej kategorii i zainwestuj w zabawki muzyczne Janod idealne na początek przygody z muzyką. Kto wie, czy taki zestaw nie będzie pierwszym krokiem do muzycznej kariery Twojego dziecka? 

Wiek
Cena
-
pixel