Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Farma dla dzieci

( ilość produktów: 50 )

Farma dla dzieci to zabawka nie tylko dla małoletnich miłośników rolnictwa. Większość dzieci lubi układanki, drewniane kolejki i zabawę kręglami. Przygoda będzie jeszcze bardziej przyjemna, jeżeli jej towarzyszami będą ulubione zwierzątka zamieszkujące wieś.

Farma dla dzieci to bardzo rozwijająca zabawa, pozwalająca na dokładne poznanie otaczających nas zwierząt, zaznajomienie się z ich ulubionym pokarmem, wydawanymi dźwiękami, a nawet dokładnym miejscem zamieszkania.

Farma dla dzieci – różnorodność wyboru

Zabawki ze zwierzętami przyjmują różnorodną formę, którą dobrać można do wieku i zainteresowań dziecka. Maluchy pokochają pluszowe gospodarstwo z dźwiękami. Zabawki można ściskać, gnieść i ustawiać, a następnie schować w zamykanej zagrodzie. Starsze dzieci, które potrafią się nieco dłużej skupić na jednej zabawce, polubią budowę własnej farmy z wykorzystaniem zwierząt, budynków i maszyn. Pozwoli to nie tylko na zapoznanie się z codziennym życiem na wsi, ale także na działanie strategiczne związane z planowaniem rozmieszczenia klocków.

Drewniane zabawki zwierzęta

Innym typem zabawek ze zwierzętami wiejskimi przeznaczonymi dla małych dzieci są przybijanki kreatywne albo układanki dla dzieci. W tym przypadku uwagę zwracają nie tylko estetyczne, pastelowe wzory, ale także samo pomysłowe wykonanie zabawek. Drewniane elementy są bardzo trwałe i pozwalają na wygodne manipulowanie w niewielkich dłoniach dziecka.

Farma dla dzieci to różnorodne zabawki, które przybliżają dzieciom świat natury. Dzięki takiej zabawie maluchy nie tylko spędzą miło czas, ale także nauczą się empatii i uważnego obserwowania natury. Są to zabawki dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wiele spośród nich pozwala na wspólną zabawę, ucząc przy okazji współpracy i dzielenia się.

Nauka przez zabawę

Farma dla dzieci to zabawka, która nie tylko cieszy oko i zdobywa zainteresowanie malucha. Jest również świetnym sposobem na naukę dźwięków, kolorów, nowych słów i różnych zależności. Młodsze dzieci w ten sposób przyswajają wygląd danego zwierzaka oraz rodzaj dźwięku jaki wydaje. Dowiaduje się gdzie mieszka np. kury mieszkają w kurniku. Dla starszych dzieci farma to fajny sposób na układanie różnych historii i tworzenie ciągów przyczynowo-skutkowych. W ten sposób dziecko może za każdym razem bawić się inaczej. A co za tym idzie, zabawka szybko się nie znudzi.  

Mała lub duża farma  

W sklepie zielonezabawki.pl masz bardzo duży wybór farm dla dzieci. Dla młodszych polecamy mniejszą farmę marki Goki, która składa się z 13 elementów. Mniejsza ilość elementów będzie odpowiednia dla młodszych dzieci.   Dla starszego dziecka wybierz gospodarstwo Goki składające się aż z 71 elementów. Tworzą one piękny gospodarstwo wiejskie wraz z budynkami, zwierzętami czy też stawem. Taka duża ilość elementów daje naprawdę wiele możliwości zabawy. Dajemy gwarancję, że Twoje dziecko zniknie w swoim pokoju na wiele godzin.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel