Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice Janod dla dzieci

( ilość produktów: 1 )

Tablice dla dzieci Janod pozwalają pisać, rysować i kreatywnie wyrażać siebie bez końca. Różne rodzaje tablic: kredowe, zmywalne i magnetyczne, znajdziemy w ofercie francuskiej marki Janod. Jedne z ulubionych zabawek dziecięcych – tablice – tak naprawdę są nie tylko narzędziami do pisania i rysowania, ale również interaktywnymi przedmiotami, które rozwijają kreatywność, umiejętności komunikacyjne i poznawcze. To świetny sposób na zabawę, naukę i wyrażanie siebie. Dzięki różnorodnym rodzajom tablic, rodzice mają możliwość wyboru produktu odpowiadającego potrzebom i zainteresowaniom swojego dziecka.

Rodzaje tablic dla dzieci Janod

Jednym z najpopularniejszych rodzajów tablic jest tradycyjna tablica kredowa. Ta klasyczna forma towarzyszy dzieciom od wielu lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Tablica Janod kredowa pozwala dzieciom na pisanie i rysowanie kredą, co rozwija ich zdolności manualne, koordynację oko-ręka oraz umiejętności pisania i rysowania. Jest to również świetne narzędzie do nauki liter, cyfr, prostych równań matematycznych i pisania pierwszych słów.

Drugim rodzajem są tablice suchościeralne, na których można pisać specjalnymi markerami, są łatwe w użytkowaniu i bezproblemowe w czyszczeniu. Pozwalają dzieciom pisać, rysować, rozwiązywać zadania i zaznaczać ważne informacje. Tablice białe są wielokrotnego użytku, co oznacza, że można je używać wiele razy, oszczędzając papier i dbając o środowisko.

Tablice magnetyczne są kolejnym popularnym wyborem dla dzieci. Wyposażone w magnetyczną powierzchnię, tablice te umożliwiają dzieciom układanie magnesów z literami, cyframi, kształtami czy zwierzętami. Tablica magnetyczna Janod to doskonały sposób na naukę alfabetu, cyfr oraz tworzenie prostych słów i zdań. Dzieci mogą również tworzyć scenki, historyjki i wykorzystywać magnesy do tworzenia różnych konstrukcji. Tablice magnetyczne rozwijają wyobraźnię, kreatywność i zdolności poznawcze.

Tablica Janod  - twórcze narzędzie rozwijające wyobraźnię i umiejętności

Tablice dla dzieci stanowią ważny element edukacyjny i rozwojowy w dzieciństwie. Marka Janod, znana z innowacyjnych i wysokiej jakości produktów dla dzieci, oferuje różnorodne tablice, które stymulują kreatywność, rozwijają umiejętności pisania i rysowania oraz dostarczają godzin zabawy i nauki.

Jednym z najpopularniejszych produktów jest Janod tablica dwustronna, która pozwala dzieciom na twórczą zabawę i naukę. Ta interaktywna tablica posiada dwie strony - jedną stronę do pisania kredą, a drugą do pisania markerami. Tablica Janod dwustronna zwykle jest dostarczana z akcesoriami takimi jak półeczka na akcesoria do pisania oraz przybory do pisania, w efekcie czego można rozpocząć zabawę od razu po wyjęciu tablicy z opakowania. W sklepie Zielone Zabawki znajdziesz tablice dwustronne Janod w różnych wymiarach i formach. W zależności od preferencji możesz wybrać tablicę do zabawy na stole (nablatową) lub wolnostojącą dużą tablicę na stojaku. W przypadku tablic stojących ich atutem jest fakt, że bawić się przy tablicy może jednocześnie dwójka dzieci. Wysokiej jakości tablica Janod posiada ramę wykonaną z bezpiecznego i miłego w dotyku drewna.

W ofercie francuskiej marki Janod znajdziemy także tablice magnetyczne. Część z nich jest tablicami kredowymi z funkcją magnetyczną, co rozszerza możliwości zabawy. Tablica magnetyczna Janod posiada w zestawie magnesy, które dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Do tablicy kredowej z funkcją magnetyczną można przyczepiać dowolne magnesy i uczyć się liczenia lub tworzyć wyjątkowe obrazki.

Tablica Janod to obowiązkowa zabawka w pokoju każdego dziecka

Obecna od wielu lat na rynku marka Janod dba o bezpieczeństwo i jakość swoich produktów. Każda tablica Janod jest solidnie wykonane z trwałych materiałów i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie farby i powłoki używane przez markę Janod są nietoksyczne, co gwarantuje, że dzieci mogą bezpiecznie korzystać z tablic.

Oferowana przez Janod tablica dla dzieci to rozwijająca zabawka dla maluchów w każdym wieku. Tablica Janod sprawdzi się zarówno małym artystom, jak i matematykom oraz miłośnikom pisania wierszyków. Janod tablica pozwoli dzieciom także bawić się w szkołę z prawdziwego zdarzenia. Wybierając tablicę do pokoju dziecięcego warto zadbać o to, by spełniała normy bezpieczeństwa, była solidna i funkcjonalna, dlatego dwustronna tablica magnetyczna Janod będzie najlepszym wyborem.

pixel