Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drewniane układanki Goki

( ilość produktów: 50 )

Uwielbiane przez dzieci i ich rodziców układanki oferują maluchom znakomitą zabawę oraz wiele korzyści dla rozwoju umysłowego. Rozmaite układanki drewniane znajdziemy w ofercie niemieckiej marki Goki. Nazwa marki to skrót od nazwisk założycieli: Gollnest & Kiesel. Marki Goki od ponad czterech dekad produkuje zabawki, które czynią dzieciństwo jeszcze bardziej kolorowym. Drewniane układanki Goki to szeroki asortyment zabawek logicznych dla dzieci w różnym wieku. W ofercie Goki znajdują się zarówno kolorowe układanki drewniane dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Układanki Goki – wykonane z trwałego i bezpiecznego drewna

Marka Goki jest świadoma ekologicznie i do produkcji zabawek dla dzieci wykorzystuje wysokiej jakości drewno pochodzące z obszarów, na których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna. Do produkcji zabawek używane są drewna takie jak: klon, buk, orzech, drewno lipowe, jesion, sosna czy brzoza. Impregnaty, którymi wykańczane są zabawki dla zachowania maksymalnej trwałości, są na bazie wody, w efekcie czego także one są bezpieczne dla dzieci.

Firma Gollnest & Kiesel KG dba o bezpieczeństwo zabawek, a więc i dzieci. Bezpieczeństwo zabawek Goki potwierdza oznaczenie CE oraz znak SLG GS w przypadku zabawek dla niemowląt.

Układanki dla dzieci Goki wykonane z wysokiej jakości drewna, są wysoce odporne na uszkodzenia. Dzięki temu, dzieci mogą się nimi bawić przez całe dzieciństwo, a nawet przekazywać je młodszemu rodzeństwu. Drewniane elementy są solidne, odpowiednio wyprofilowane i zaokrąglone, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa zabawy.

Dlaczego warto wybrać układanki drewniane Goki?

Układanki drewniane wpływają pozytywnie na rozwój umysłowy dziecka. W trakcie układania puzzli, maluchy uczą się rozpoznawania kształtów, dopasowywania elementów oraz rozwijają umiejętność logicznego myślenia. To świetna forma treningu dla małych umysłów, która rozwija koncentrację, spostrzegawczość i zdolności manualne. Przez zabawę z układankami drewnianymi dzieci uczą się również cierpliwości i wytrwałości, gdyż niektóre zadania mogą być wyzwaniem, a by je pokonać, należy podjąć kilka prób.

Co więcej, układanki drewniane Goki bardzo często mają motyw zwierząt, liter, cyfr, zawodów czy też przedstawiają sceny z życia codziennego. Dzięki temu, podczas zabawy dzieci poznają nowe słownictwo, uczą się nazw zwierząt, kształtów, kolorów i liczb. Układanki mogą także stanowić wspaniałe narzędzie do nauki alfabetu, cyfr oraz rozwijania zdolności językowych.Goki układanki drewniane to ekologiczna i bezpieczna forma zabawy dla dzieci, która łączy w sobie wiele edukacyjnych wartości.

Drewniane układanki Goki dla każdego dziecka

Klasyczne układanki drewniane Goki mają formę podstawki z wyciętymi kształtami oraz osobnych elementów, które maluch ma za zadanie umieścić na swoim miejscu. Drewniana układanka Goki dostępna jest z motywem pojazdów, kolorowych zwierzątek, pracy na roli, sadu, pracy lekarza czy przebieranki. Każdy z elementów posiada wygodny uchwyt, który ułatwia dziecku dopasowywanie elementów do wyciętych na podstawce kształtów.

Oferta układanek Goki obejmuje także drewniane puzzle. Dziecko samo lub z pomocą rodzeństwa może ułożyć wspaniały afrykański krajobraz, Arkę Noego, scenę z lotniska, z placu budowy czy z lasu. Puzzle drewniane Goki dostępne są w wersjach z różną liczbą elementów w zestawie, by każdy maluch mógł ułożyć obrazek na miarę swoich możliwości. Układanki drewniane dla dzieci Goki to także sortery uczące nazw kolorów, kształtów, cyfr i liter. Każdy dopasowany element dostarczy maluchowi satysfakcji i zachęci go do dalszej zabawy, a przy okazji dziecko pozna pierwsze cyfry i podstawowe kształty.

Dzieciom, które ułożyły już setki płaskich układanek marki Goki oferuje układanki drewniane 3D, które dostarczają dodatkowej frajdy, jaką zapewnia budowanie przestrzenne. Układanki Goki są odpowiednie dla maluchów oraz starszych dzieci. Tym drugim marka oferuje drewniane łamigłówki oraz złożone układanki z mapą Europy.

Układanki drewniane Goki zaspokoją każdą dziecięcą ciekawość.  Te proste zabawki łączą w sobie estetykę, trwałość i walory edukacyjne. Rozwijają umysłowe i manualne umiejętności najmłodszych, ucząc ich cierpliwości, spostrzegawczości oraz determinacji do osiągnięcia celu.

Wiek
Cena
-
pixel