Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozytywki Djeco

( ilość produktów: 18 )

W dzisiejszych czasach rodzice często pomagają sobie w wychowaniu dzieci różnego rodzaju gadżetami i zabawkami. Jednym z popularnych wyborów są pozytywki Djeco. Co to takiego i dlaczego warto inwestować w nie dla swoich dzieci? Jakie korzyści niosą za sobą pozytywki Djeco? Jaką pozytywkę wybrać, aby dziecko było nią oczarowane? Odpowiedzi na te wszystkie pytanie znajdziecie poniżej!

Czym są pozytywki?

Pozytywki Djeco to puszki lub pudełka z mechanizmem muzyki, które po nakręceniu odgrywają konkretny, wbudowany utwór.  Już od wielu lat uważane są za przepiękne, delikatne i wyjątkowe zabawki. Pozytywki znalazły swoje miejsce również w kulturze, a motyw laleczki z porcelany wykorzystywany jest po dziś dzień. Obecnie pozytywki mogą być wykonane z różnych materiałów, np. drewna, metalu czy szkła, oraz mieć różne kształty i motywy - od wesołych bajkowych postaci po tradycyjne, eleganckie wzory. Niektóre pozytywki w tym pozytywki Djeco posiadają również dodatkowe funkcje, np. ruchome figurki czy popularne w ostatnich latach oświetlenie LED.

Dlaczego warto inwestować w pozytywki Djeco?

·         Rozwijają słuch i zmysł muzyczny

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dzieci. Badania wykazały, że sześciomiesięczne niemowlęta mają już zdolność odróżniania dźwięków i rejestrowania melodii. Znajomość różnych rytmów, tonów i stylów muzycznych może wpłynąć na rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dziecka. Pozytywki są doskonałą okazją, aby w przystępny i zabawny sposób wprowadzać dziecko w świat muzyki. Melodie umieszczane w pozytywkach są spokojne, w łagodnym tonie. To sprawia, że pozytywka będzie również miłym dodatkiem do sypialni niemowlaka. Muzyka wydobywająca się z pozytywki Djeco pomoże mu zasnąć oraz odprężyć się.

·         Relaksują i uspokajają

Dzieci często potrzebują chwili wyciszenia i odprężenia. Odpalanie pozytywki przed snem może być skutecznym sposobem na uspokojenie i wyciszenie dziecka. Dźwięki pozytywki Djeco są łagodne, kojące i przypominają dźwięki, które słyszało dziecko jeszcze w łonie matki, dzięki czemu łatwiej będzie mu zasnąć i poczuć się bezpiecznie.

·         Uczy przywiązania do przedmiotów

Dzieci bardzo szybko uczą się przywiązania do przedmiotów, które towarzyszą im w codziennym życiu. Pozytywka może być dla dziecka takim przedmiotem, do którego będzie wracało wiele razy w ciągu dnia, a później także w późniejszych latach. Odczuwanie przywiązania do rzeczy może pomóc w budowaniu zdrowych relacji emocjonalnych z rówieśnikami i dorosłymi. Pozytywki Djeco są dla dziecka często bardzo ważnym przedmiotem, który towarzyszy mu już od najmłodszych lat. W dawnych czasach pozytywki przekazywane były z pokolenia na pokolenie.


·         Wzbogacają estetykę pokoju dziecka

Pozytywki Djeco to nie tylko zabawki, ale także przedmioty dekoracyjne. Dzięki różnym kształtom, kolorom i motywom, pozytywki mogą być pięknym dodatkiem do pokoju dziecka. Takie elementy wpływają na estetykę wnętrza, łącząc dekoracyjne i funkcjonalne aspekty. Obecnie pozytywki projektowane w różnorodnych stylach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie wzory, dopasowane do każdego rodzaju dekoracji pokoju. Dzięki temu mamy pewność, że nasze pozytywki Djeco trafią w gusta nawet najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz.

Szkatułka z pozytywką

Szkatułki z pozytywką Djeco to nie tylko dekoracja, ale również miejsce do przechowywana wszystkich skarbów dziecka. Każdy mały odkrywca posiada kolekcję drobiazgów, które są dla niego bezcenne. Od kamyczków, szyszek i innych darów natury, po piękne koralikowe bransoletki czy naszyjniki. Szkatułka z pozytywką Djeco jest świetnym miejscem, w którym można schować te wszystkie skarby. Tak przygotowane miejsce może stać się prawdziwą skrzynią skarbów!

Podsumowanie

Inwestowanie w pozytywki Djeco dla dzieci to dobry wybór nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale również ze względu na wiele korzyści, jakie przynoszą dzieciom. Z jednej strony, pozytywki Djeco mogą pomóc w rozwoju muzycznym i poznawczym dziecka, pomóc uspokoić i zrelaksować, a także uczynić pokój dziecięcy piękniejszym i estetycznym. Z drugiej strony, kiedy dziecko dorośnie, mogą być dla niego ważnymi przedmiotami sentymentalnymi, którymi można się cieszyć przez całe życie.

Polecamy także puzzle Djeco oraz gry Djeco

 

Wiek
Cena
-
pixel