Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Manhattan Toy

( ilość produktów: 179 )

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979 roku przez wnuka właściciela wytwórni filmowej Metro Goldwyn Mayer. Już od ponad 30 lat zabawki Manhattan Toy uczą, ale i bawią, rozwijają i kształcą, stymulują rozwój fizyczny, oddziaływają na zmysły dzieci niemalże na całym świecie zgodnie z maksymą przyświecającą założycielom firmy: „Imaginations at play” (Zabawa z wyobraźnią).

W ofercie Manhattan Toy znajdują się zabawki o wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, w tym zalecenia federalne w USA, normy ASTM oraz normy Unii Europejskiej – EN71. Zabawki Manhattan Toy spełniają także dobrowolne regulacje i normy bezpieczeństwa. Priorytetem fabryki produkującej zabawki Manhattan Toy jest kompleksowe testowanie zabawek przed wprowadzeniem ich na rynek zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami międzynarodowymi przewidzianymi dla produktów oferowanych dzieciom. Zabawki są także testowane przez niezależne instytuty. Dział w firmie zajmujący się jakością produktów nieustannie weryfikuje projekty, kontroluje i sprawdza wzory oraz procedury, aby na bieżąco dostosowywać je do nowych jak i już istniejących regulacji dotyczących bezpieczeństwa. Zabawki wykonywane są z zaangażowaniem i wielką precyzją. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać standardy określone przez CPSC (US Consumer Product Safety Commission).

Wszystkie produkty Manhattan Toy, począwszy od koncepcji klasycznych i sprawdzonych do koncepcji najnowszych są zaprojektowane innowacyjnie, tak aby inspirowały wyobraźnię dziecka przez zabawę i zadowalały maluchów oraz ich opiekunów. Firma stała się pionierem wykorzystującym w projektowaniu zabawek nietradycyjne, oryginalne materiały. Zabawki Manhattan Toy są bogate w szereg wizualnych oraz dotykowych stymulacji, stwarzają nieograniczone możliwości w kreatywnym odkrywaniu otoczenia. Sprawiają, że zabawa to nie tylko radość, to także esencja dziecięcego poznawania świata, kształtowania emocji i rozwoju społecznego.

Manhattan Toy w swojej ofercie posiada ponad 500 różnych zabawek, np. trójwymiarowe puzzle Puzzibits, miękkie, przytulne poduszki The Kreechers; lalki baby Stella wraz z akcesoriami nagradzone m.in. przez iPrenting Media; lalki Groovy Girl; kolorowe, rozwijające wyobraźnię, bezpieczne Whoozity.

Manhattan Toy skupia takie marki jak: 

Whoozit ® to niezwykła i wielokrotnie nagradzana kolekcja. Wyjątkowa linia zabawek Whoozit stymuluje w umyśle dziecka podstawowe umiejętności uczenia się, rozwija ciało i zmysły. Od mat edukacyjnych, luster, grzechotek i wielofunkcyjnych zabawek  zadziwi, a co więcej zainteresuje nawet najmłodsze pokolenia :)

 

 

Groovy Girls ® to seria zabawek Manhattan Toy wprowadzona w 1998 roku. Zawiera w swojej ofercie lalki o niepowtarzalnym wyglądzie wyrażonym poprzez fryzurę, kolor karnacji i strój – tak jak w prawdziwym życiu, każdy wygląda inaczej. Ten wspaniały zbiór Groovy Girls z akcesoriami do zabawy zachęca każdą dziewczynkę do poczucia własnej tożsamości i indywidualizmu bez względu na wszelkiego rodzaju różnice. 

Wimmer-Ferguson ®  to magiczna seria zabawek dla niemowląt. Tak bardzo znana i ceniona na świecie, że inni próbowali ją skopiować, ale nigdy nie udało się powtórzyć wielokrotnie nagradzanych, interaktywnych zabawek Manhattan Toy. W oparciu o zasady rozwoju niemowląt Manhattan Toy rozszerzył badania nad grafiką produktów (zabawek i akcesoriów dla niemowląt). Zastosowany wysoki kontrast barw stymuluje niemowlęta do rozwoju, ułatwia spostrzeganie obrazków, zachęca do utrzymania spojrzenia na danym obszarze, tym samym wydłużając czas koncentracji uwagi. 

 

 

Baby Stella ™ Manhattan Toy w linii zabawek Baby Stella udowadnia, że klucz tkwi w szczegółach -miękkiej tkaninie, wyrazistych uśmiechach lalek i fantazyjnych haftach. Projektanci Manhattan Toy pomyśleli o wszystkim, od realistycznych dźwięków, unikalnych magnetycznych smoczków i uroczej odzieży. Imponujące są także niesamowicie miękkie i bezpieczne akcesoria Baby Stella, które pozwalają na kreatywną zabawę, naśladującą dorosłych, jak w rzeczywistości. Baby Stella z pewnością może być pierwszą lalką dziecka (od 12 m-cy).

Z biegiem lat, Manhattan Toy otrzymał wiele nagród. Firma jest dumna ze swoich, niekiedy kapryśnych, pomysłowych wzorów zabawek i cieszy się z osiągnięć. Manhattan Toy zdobył szeroki wachlarz nagród (ASTRA's Best Toys, Creative Child Magazine Award, CTTC Children's Choice Award, Dr. Toy, Oppenheim Award Winners,  Parents' Choice) dla wielu produktów. 

 

 

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel