Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry w grupie dla dzieci

( ilość produktów: 72 )

Gry w grupie to zbiór wszystkich tych gier, w które grać można wraz z innymi dziećmi i dorosłymi. Idealnie nadają się do wspólnej zabawy dzieci, trenując ich zręczność, wzmacniając koncentrację i ćwicząc logiczne myślenie. Są to między innymi gry zręcznościowe, gry planszowe oraz gry karciane. Dzięki nim dzieci mają możliwość poznania smaku współzawodnictwa wraz ze wszelkimi jego konsekwencjami: uczą się czekać na swoją kolej, odnosić zwycięstwa, ale i porażki.

Gry w grupie, które należą zazwyczaj do grupy gier zręcznościowych, ćwiczą przy okazji także dokładność. Dzieci mają okazję podszkolić swoją małą motorykę, starannie wyjmując poszczególne patyczki tak, by nie runęła cała konstrukcja. Z całą pewnością wymaga to od dzieci również skupienia i dużej cierpliwości. Ciekawą propozycją są także gry karciane, w których udział brać może nawet kilka dzieci jednocześnie. Z większością oferowanych gier karcianych poradzą sobie z powodzeniem ci, którzy ukończyli już 7 rok życia. Gra wymaga bowiem świetnej organizacji, umiejętności gry zespołowej, w tym odczytywania znaków, które wysyła do przeciwników jeden z graczy.

Mniejszym dzieciom polecamy takie gry w grupie, jak gry zręcznościowe opierające się na łowieniu rybek – jest to idealny prezent dla trzylatka. Potrzebny jest do tego basen rozłożony w ogrodzie lub większa wanna. Gra pochodzi od firmy B.Toys, uznawanej za jedną z najlepszych firm zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Pozostałe nasze gry grupowe to produkty pochodzące między innymi z kolekcji takich firm, jak Djeco czy Hape.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel