Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sevi

( ilość produktów: 72 )

Historia Sevi rozpoczęła się w 1831 roku, wówczas młody drzeworytnik i mistrz intarsji Josef Anton Senoner otworzył najstarszą fabrykę drewnianych zabawek w Europie, która z czasem stała się sławna na całym świecie !

Każdego roku Sevi odkrywa na nowo drewniane, tradycyjne zabawki wprowadzając do oferty nowatorskie koncepcje i style, by nieustannie zaskakiwać i zachwycać dzieci oraz dorosłych, jednocześnie wpływając na rozwój. Sevi uważa, że zabawa to bardzo ważna forma aktywności, wymaga narzędzi, które pozwolą na uwolnienie marzeń i emocji. Dlatego też produkty Sevi to nie zwykłe dobra konsumpcyjne, ale przedmioty, zabawki w których jest dusza i ciepło. Zainteresowania Sevi uwidocznione w asortymencie obejmują różne obszary, różne potrzeby, gusty i chwile od zabawki klasycznej, edukacyjnej poprzez elementy umeblowania, gry drewniane, figurki, ozdoby.

Do produkcji zabawek Sevi używane są nietoksyczne i odporne na działanie śliny farby, dlatego też produkty Sevi są odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Zabawki poddawane są specjalnym testom, w tym bezpieczeństwa dla zapewnienia zgodności ze wszystkimi wymogami i normami.

„Love nature, play wood, enjoy Sevi” – „Kochaj 

naturę, baw się drewnem, ciesz się z Sevi” –

to nowy slogan marki, który w 2013 roku dołączył do firmowego logo, wzbogacając je,czyniąc bardziej rozpoznawalnym oraz wyjątkowym. Przesłanie Sevi płynie z chęci tworzenia produktów, które dają gwarancję użycia naturalnych materiałów, bezpieczeństwa, dbałości zarówno o użytkownika jak i o środowisko. Firma Sevi zwraca uwagę na innowację i postęp w świecie zabawek i wyposażenia wnętrz, ale pozostaje też wierna tradycji i naturalnym właściwościom użytego materiału: drewna. 

Zdjęcia, kolejno od lewej: rodzina Senoner, 1831; pierwsze zabawki Sevi, 1831; produkt Sevi 1970; produkt Sevi, 1972; produkt Sevi 2001.

 

            Sevi logo, 1950                              Sevi logo, 2013

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel