Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bigjigs Toys

( ilość produktów: 174 )

Bigjigs Toys to angielska marka założona w 1985 roku. Posiada w swoim asortymencie ponad 1500 produktów, wśród nich: wysokiej jakości zabawki, zabawki drewniane, gry dla dzieci, upominki, kolejki drewniane, zabawki edukacyjne i kreatywne. Wszystkie artykuły Bigjigs Toys spełniają walory edukacyjne. Wykorzystywane w procesie produkcji materiały to głównie drewno kauczukowe i lipowe, a do pokrycia artykułów używane są wyłącznie nietoksyczne farby i lakiery, także na bazie wody. Opakowania zabawek pochodzą w 100% z materiałów z recyklingu. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE.

 

Marka Bigjigs Toys jak i jej zabawki zdobywają nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych targach zabawek na całym świecie, m.in.:

ToyShopUK Independent Toy Awards 2011 - Najlepszy dostawca zabawek w Wielkiej Brytanii
ToyShopUK Independent Toy Awards 2011 - Najlepsza seria zabawek drewnianych (Bigjigs Rail)
Oppenheim Toy Awards - Platinum Award 2011 - Rose Cottage (Różany Domek)

 

Bigjigs® Rail to linia produktów marki Bigjigs Toys posiadająca w swojej ofercie jedną z największych serii kolejek drewnianych na świecie, kompatybilnych z innymi zestawami popularnych firm produkujących kolejki dla dzieci, m.in. Brio, Woodyland, Ikea, Eichhorn, Tesco. W skład asortymentu Bigjigs Rail wchodzą wysokiej jakości torowiska, drewniane pociągi, wagony towarowe, inne specjalistyczne wagony, budynki, dworce, tunele miejskie i górskie, kolejki elektryczne oraz wiele innych dodatków i akcesoriów do zabawy w sieci kolejowej. Wykorzystywane w produkcji Bigjigs Rail materiały to przede wszystkim drewno kauczukowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE. 

Bigjigs Rail to zwycięzca najlepszej zabawki drewnianej 2011 (Bigjigs Rail Wins Best Wooden Toy 2011).

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel