Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hape

( ilość produktów: 11 )

Zabawki dla dzieci Hape 

Hape to niemiecka firma założona w 1986 roku, znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są zarówno kreatywnie zaprojektowane jak i przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, farb na bazie wody. Wszystkie produkty spełniają, a często nawet przekraczają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC).

Ideą działania Hape jest tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych, ekologicznych i jednocześnie edukacyjnych produktów. Oprócz korzystania z konkretnych materiałów i metod Hape do współpracy szuka ludzi, którzy wnoszą nową wrażliwość na proces tworzenia. Współpraca pracowników międzynarodowych i lokalnych tworzy globalną kulturę korporacyjną, ze szczególnym zrozumieniem i szacunkiem dla świata, w którym żyjemy.

Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do naszych dzieci, dlatego też zabawki Hape zostały opracowane w celu zwiększenia umiejętności rozwojowych.  Wpływają na wiedzę ogólną, zdolności fizyczne, rozwój zmysłów, wrażliwość społeczną, czy też umiejętności emocjonalne.

Magia bambusa 

Założyciel marki Peter Handstein zaciekawił się roślinami bambusa, które otaczały jego nowy dom. Postanowił się poprosić swoich projektantów by zaczęli trochę eksperymentować z tym niezwykle odnawialnym surowcem. Ta myśl zaowocowała sojuszem z UNESCO i pierwszą linią bambusowych zabawek, która pojawiła się w 2005 roku. Od tamtego czasu surowiec pojawia się regularnie w nowych kolekcjach marki. 

Pewność jakości

Zabawki Hape spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i jakości EN71 (europejskie normy zabawek) oraz ASTM (Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów). Dodatkowo są kontrolowane chemicznie natychmiast po ich otrzymaniu. Co więcej, każda zabawka poddana jest testom w zewnętrznym  laboratorium. Dzięki temu każdy wynik jest weryfikowany niezależnie, co daje możliwość utrzymywania wysokiej jakości. 

Każdy produkt ma indywidualnie dobraną technologię, materiały i design. Dzięki temu na każdym etapie produkcji wszystko jest pod ścisłą kontrolą. Udokumentowane procedury, cykliczność oraz bezpieczeństwo to gwarancja, że zabawki są bezpieczne dla dzieci i środowiska. 

Odpowiedzialność społeczna 

Produkcja zabawek Hape opiera się na naturalnych surowcach. A jeśli zabawka posiada elementy plastikowe, to są one wytwarzane w taki sposób, by przetrwały przez wiele lat. Założeniem marki jest przekazywanie zabawek z pokolenia na pokolenie, a nie wyrzucanie ich, gdy tylko dziecko wyrośnie. Co więcej, Hape wykorzystuje wszelkie pozostałości produkcyjne tak, aby miały one, jak najmniejszy wpływ na środowisko. Specjalny system oczyszczania wody, który zajmuje się utylizacją chemikaliów, co sprawia, że nie dostają się ponownie do cyrkulacji wodnej. Ale to jeszcze nie wszystko! Marka w bardzo staranny sposób wykorzystuje powierzchnie produkcyjne, zużycie energii oraz sposób pakowania. Wszystko po to, by jak najbardziej ograniczyć wpływ na środowisko

Misja Hape 

Marka wierzy, że to w dzieciach leży przyszłość nas wszystkich. Dlatego chce zapewnić im nieograniczone możliwości rozwoju. Dlatego zabawki tworzone są w taki sposób, by inspirować dzieci do zabawy, nauki oraz ciekawości w odkrywaniu świata. Odpowiedzialne strategie biznesowe mają na celu pozostawienie świata lepszego. 

Zabawki tworzone są tak, by wspierać umiejętności dziecka, rozwijać je fizycznie, społecznie i emocjonalnie. W końcu różnice kulturowe nie mają większego wpływu, ponieważ wzorce zabawy są intuicyjne. A jeśli połączysz to z użyciem naturalnych farb, wodnych farb i przestrzegania zasad jakości, to otrzymujesz zabawkę, która posłuży nie tylko Twojemu dziecku. I o to przecież w tym chodzi, nadprodukcja bowiem otacza nas w każdej dziedzinie. Dlatego też coraz więcej rodziców na całym świecie obdarza markę Hape zaufaniem. 

Zabawki Hape (Hape Toys, hape Bamboo Collection, Hape Eco Toys, Beleduc) sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie ! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród ! (Poniżej lista nagród).

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
pixel