Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przebijanki dla dzieci

( ilość produktów: 7 )

Przebijanki dla dzieci to świetny pomysł na połączenie zabawy i rozwoju dziecka. Gra ta polega na uderzaniu młoteczkiem w drewniane klocki, które opadają na dół. Zabawa w przebijanki jest bardzo prosta i dostępna dla każdego dziecka. Wymaga jedynie odpowiedniej ilości cierpliwości oraz precyzji, ponieważ nie każde uderzenie może być trafione! 

Jak bawić się w przebijanki?

Przebijanki dla dzieci wymagają jedynie kilku podstawowych elementów – drewnianych kloców na specjalnej podstawce oraz czegoś do uderzania. Jak wiadomo dzieci uwielbiają uderzać, rzucać i przerzucać. Do wbijania drewnianych klocków przyda się mały drewniany młoteczek, inna zabawka lub inny drewniany klocek. Początkowo najlepiej bawić się wspólnie z dzieckiem. Rodzic pokaże dziecku jak korzystać z zabawki tak, aby wszystkie uderzenia wychodziły. Po czasie dziecko może samodzielnie próbować i pokonywać swoje bariery. Warto wskazać, że taka zabawa rozwija u dzieci zdolności manualne oraz koordynację ruchową, co ma pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny i umysłowy. 

Rodzaje przebijanek dla dzieci

Istnieją różne rodzaje przebijanek dla dzieci, a każda z nich ma swoje zalety i wady. Najbardziej popularne są przebijanki drewniane z kolorowymi klockami. W ofercie naszego sklepu znajdziecie przebijanki w kształcie zwierzątek czy kształtów, co dodatkowo pomoże dziecku nauczyć się ciekawych rzeczy. Bardzo popularne są również transparentne przebijanki, które pokazują jak toczy się piłeczka po wbiciu jej do środka. Pokazuje to dziecku ciąg przyczynowo – skutkowy oraz zwiększa zainteresowanie malucha.

Przebijanka dla dzieci krecik to najbardziej popularna zabawka dla dzieci. Podczas wbijania krecików do ziemi z innych otworów wychylają się kolejne. Świetna zabawa, która dostarcza najmłodszym wiele frajdy, ćwicząc przy tym ich spostrzegawczość, koncentrację i zręczność. Dzięki temu dziecko ma nieskończoną zabawę oraz poprawi swoją szybkość! 

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci to propozycja na ponadczasową oraz wytrzymały prezent! Przebijanki wykonane są z jakościowych oraz trwałych materiałów, które spędzą z dzieckiem wiele lat. Wielogodzinne zabawy na dworze czy w domu? Nie ma obaw o uszkodzenie zabawki! Dostępne w wielu kolorach, wzorach i kształtach sprawiają, że znajdziesz zabawkę zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. To pomysł na prezent na roczek, chrzest czy urodzinki. Drewniane zabawki edukacyjne to podstawa prawidłowego rozwoju dziecka. Poprawiają one motorykę oraz rozwijają umiejętności sensoryczne, a także ćwiczą cierpliwość i spostrzegawczość.  

Podsumowując, przebijanki dla dzieci to doskonała zabawa, która łączy w sobie radość i rozwój. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tej grze, ponieważ pozwala im ona rozwijać różne umiejętności. Warto jednak pamiętać o odpowiednim doborze narzędzi oraz o bezpieczeństwie dziecka podczas zabawy, które zapewniają rodzice!  

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel