Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lilliputiens

( ilość produktów: 128 )

Zabawki dla dzieci Lilliputiens 

Marka Lilliputiens to historia przyjaciół, który w 1995 roku w Belgii podjęła próbę stworzenia marki miękkich zabawek dla dzieci. Udało się to w 100%, ponieważ dzisiaj możemy zachwycać się piękną paletą kolorów, gamą materiałów oraz cudownymi postaciami, które wprawiają dzieci w zachwyt. W świecie Lilliputiens króluje kreatywność, odkrycia i radość z nauki. Dzięki inteligentnym działaniom, zaskakującym szczegółom, kolorom, kształtom, dźwiękom i fakturom zabawki pobudzają zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Każda postać jest wyjątkowa oraz daje impuls do zabawy. 

Twoje dziecko z pewnością szybko zyska swoich zabawkowych przyjaciół: tukana Pabla, żyrafę Zię czy jednorożca Louise. Każda z tych postaci jest wyjątkowa i opowiada swoją historię. Każda część kolekcji powstaje z inspiracji rodzicami, dziadkami i oczywiście dziećmi. To zaproszenie do kolorowego i stymulującego wyobraźnię świata, a także cenne momenty spędzania wspólnego czasu między rodzicem a dzieckiem. 

Zabawki pomagają w nauce otaczającego świata. Zachęcają do kreatywności oraz samodzielnej zabawy. Dzięki nim dziecko chętnie poznaje różne zagadnienie oraz ćwiczy swoją wyobraźnię. Edukacja przez zabawę to najlepsza forma nauki, która zachęca dziecko do dalszych odkryć. 

Lilliputiens projektuje w zgodzie z planetą

Marka starannie dobiera swoich partnerów biznesowych, stawia na relacje, które mają na celu uczynienie świata lepszym. Opakowania są jak najmniejsze z ograniczeniem ilości plastiku. Lilliputiens nie używa pojedynczych worków polietylenowych. Jeśli już używa plastiku, to tylko takiego, który nadaje się do recyklingu. Kolejnym krokiem, gdzie króluje optymalizacja, jest transport. Jest on organizowany tak, by unikać w połowie wypełnionych kontenerów. 

Dbałością o środowisko cechują się również nasi pracownicy. Każdy ma swoją spersonalizowaną torbę ze sztućcami i naczyniami. Nie jemy z plastików, więc nie wytwarzamy nadmiernych odpadów. Każdy pracownik dba też o to, by drukować tylko to, co jest potrzebne i segregować swoje odpady. Wiemy, że każda mała zmiana ma sens, jeśli robimy ją razem. 

Trwałe zabawki

Zabawki Lilliputiens z założenia mają służyć wielu pokoleniom dzieci. Dlatego marka wielką wagę przykłada do ich jakości. Do tworzenia zabawek używane są materiały najwyższej jakości. Dzięki temu zabawki zachowują swój oryginalny kształt, kolor i mogą z powodzeniem być przekazywane dalej. Taka odpowiedzialna produkcja to przede wszystkim ochrona przed bezsensownym wyrzucaniem zabawek. W efekcie każda z nich zyskuje nowe życie i nową historię zabawy ze swoim nowym małym posiadaczem. 

Testy bezpieczeństwa

Zabawki są testowane tak długo, aż będą w 100% bezpieczne. Stosowane do ich produkcji materiały są starannie wyselekcjonowane, poddawane bieżącej ocenie oraz surowym testom EN71, AZO, KADM, Ftalany, ślina, ASTM. Każda tkanina kolorowa i drukowana posiada certyfikat AZO FREE. Oznacza on, że barwniki są nietoksyczne. Co więcej, kolory drewnianych zabawek są oparte na wodzie, a drewno rzecz jasna jest zatwierdzone przez FSC. Testy przeprowadzane są w zewnętrznych laboratoriach, co daje marce obiektywizm w ocenie. Tym samy nawet najmniejsza zabawka przechodzi niezliczone testy! 

Dla przykładu zabawki z kolekcji jesień-zima 2020 posiadają opakowania, które składają się z kartonów pochodzących z recyklingu lub FSC. Wypełnienie kartonów również w 100% pochodzi z recyklingu. 

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
pixel