Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry ogrodowe dla dzieci

( ilość produktów: 75 )

Spędzanie czasu w ogrodzie to świetna rozrywka dla dzieci i całej rodziny. Słoneczne, ciepłe dni warto wykorzystać przebywając na świeżym powietrzu. Podczas wolnych dni np. w weekend warto wykorzystać jak najwięcej czasu poza domem. Można zabrać ze sobą koc i spakować kosz piknikowy z przekąskami oraz ciekawe gry ogrodowe dla dzieci oraz gry rodzinne i wybrać się do parku, na skwerek miejski czy działkę. Nawet posiłki warto zjadać na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie. Świetną rozrywkę na zewnątrz z pewnością zapewnią gry ogrodowe dla dzieci i ogrodowe gry rodzinne ze sklepuZielonezabawki.pl, w których udział mogą wziąć wszyscy członkowie rodziny.

Jakie gry ogrodowe dla dzieci są dostępne?

 • Regulowane szczudła dla dzieci – to ciekawa zabawka, która dostarcza rozrywki, ale także uczy dziecko koordynacji. Szczudła mają regulację i są odpowiednie dla dzieci w wieku 4+.

 • Mini szczudła – to wersja szczudeł posiadająca solidniejsze podesty, dzięki czemu mogą z nich skorzystać nawet poczatkujący młodzi cyrkowcy. Tego rodzaju szczudła sprawdzą się dla dzieci w wieku 5+, które dopiero będą ćwiczyć swoje umiejętności

 • Zestaw skakanek – skakanki zna praktycznie każde dziecko. Skakanie na skakance jest preferowane przez dziewczynki, dlatego warto kupić taki prezent dla małej podopiecznej. Skakanka pozwala na ćwiczenie równowagi i koordynacji.

 • Stanowisko strzeleckie – strzelanie to świetna zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście należy zachować przy tym środki bezpieczeństwa. Strzelanie zwykle zarezerwowane jest dla chłopców, ale także dziewczynek dzięki temu mogą ćwiczyć celność i koordynację oko-ręka.

 • Drewniany bumerang – zabawa bumerangiem jest odpowiednia nawet dla jednej osoby. Bumerang to ciekawa zabawka, która wróci do dziecka ilekroć to ją wyrzuci.

 • Chwiejąca się wieża – to zabawka idealna zarówno dla niego starszych, jak i małych dzieci. Budowa wieży jest bardzo ekscytująca, aby za szybko nie doprowadzić do jej zawalenia się. To świetna rozrywka także dla całej rodziny.

Najlepsze ogrodowe gry rodzinne

 • Przeszkody do hobby horsing – to specjalny stojak, który umożliwia zamocowanie przeszkód na różnych wysokościach. To świetna rozrywka w której udział mogą wziąć wszyscy członkowie rodziny.

 • Zestaw przeszkód do hobby horsing – zestaw przeszkód rozwija motorykę dziecka i stanowi wspaniałą rozrywkę. Zestaw można ustawić dowolnie i tworzyć wciąż nowe konfiguracje.

 • Drewniane koło fortuny – koło fortuny w domowym ogrodzie to możliwość odtworzenia zabawy znanej z telewizyjnego teleturnieju. To gra, w której mogą wziąć udział wszyscy – maluchy, starszaki, nastolatki i dorośli.

 • Kręgle króliczki – kręgle to świetna zabawa do ogrodu, jedynie warto ustawić je na gładkiej powierzchni np. na kostce brukowej. Kręgle sprawdzą się idealnie dla dzieciaków, które uwielbiają rywalizację.

 • Drewniane warcaby – warcaby to gra dla nieco starszych dzieci, które zrozumieją jej zasady. Do gry potrzeba co najmniej dwóch osób – mogą to być dzieci, jak i rywalizujący dorośli. Można przy tym wspólnie obstawiać zakłady kto wygra.

 • Zestaw do gry w krykieta – gra w krykieta sprawdzi się idealnie na przydomowym trawniku. Mogą w nią grać osoby praktycznie w każdym wieku. Zasady gry są proste i łatwe do opanowania.

 • Boule drewniane – to kolejna świetna gra w której udział mogą wziąć dzieci, rodzice, dziadkowie i inni, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w tej popularnej na zachodzie grze. Rywalizacja i dobra zabawa gwarantowane!

 • Mini golf – gra w golfa jest świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w przydomowym ogrodzie. Dziecko może dzięki temu rozwijać swoje umiejętności ruchowe i przy okazji poczuć nutkę rywalizacji.

 • Zestaw do zabawy wyścigi w workach – ten zestaw z pewnością dostarczy wiele uśmiechu i radości. Wyścigi w workach nie należą do najłatwiejszych, ale warto wziąć w nich udział całą rodziną.

 • Dwustronne rakiety z piłeczką – rakieta z piłeczką to jedna z najpopularniejszych zabawek. Dzięki niej można ćwiczyć celność i wygrywać z przeciwnikiem.

 • KUBB mini gra wikingów – ta gra jest ciekawą propozycją dla dzieci w wieku 5+ i ich dorosłych opiekunów. Zasady są proste – chodzi w niej o strącenie drewnianych słupków ustawionych w różnej odległości.

Gry ogrodowe dla starszych dzieci

Gry ogrodowe dla starszych dzieci pozwalają im na poczucie wolności, ćwiczenie zdobytych umiejętności i rozwinięcie ducha rywalizacji. Odpowiednimi zabawami na świeżym powietrzu dla starszych dzieci jest strzelanie, gra w warcaby i szachy czy użycie szczudeł. Z zabawkami przeznaczonymi specjalnie do ogrodu żadne dziecko nie będzie się nudzić. Z pewnością ucieszą się jeśli w zabawie wezmą również inne osoby – widok ściągających się w workach dziadków czy rodziców na szczudłach dla dorosłych może być dla nich niezapomniany! Podczas ciepłych i długich dni warto spędzić jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu korzystając przy tym z zabawek i gier ogrodowych dla dzieci i dla całej rodziny.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel