Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki dla niemowląt

( ilość produktów: 821 )

Zabawki dla niemowląt mają ważny wpływ na jego rozwój. Warto starannie wybrać taki produkt, aby mieć stuprocentową pewność, że spełnia on rygorystyczne normy produktów dla najmniejszych ludzi.

Świecące i grające zabawki dla niemowląt

Warto pamiętać, że tuż po narodzinach zmysły dziecka nie są jeszcze do końca rozwinięte. Dobrze zaprojektowane zabawki dla niemowlaka w tym pomagają. Warto wybierać przede wszystkim takie, które zostały pomalowane w kontrastowe kolory. Jaskrawe barwy trenują wzrok dziecka. Atrakcyjny prezent dla niemowlaka zachęca go do podążania spojrzeniem za ruchem zabawki. Równie istotny jest rozwój słuchu. Służą temu wszelkiego rodzaju gryzaki, zabawki do kąpieli a także zabawki z melodyjką. Rodzice w trakcie zabawy mogą delikatnie poruszać zabawką i powodować wydawanie przez nią dźwięków. Oddalające się i zbliżające odgłosy są głośniejsze i cichsze, przez co dziecko musi wytężać swoje uszy.

Zabawki dla niemowląt powinny mieć również zróżnicowaną fakturę. Dzięki temu rozwija się również jego zmysł dotyku. To całkowicie normalne, że początkowo małe dziecko poznaje świat przez wkładanie drobnych przedmiotów do buzi. Dobrym wyborem prezentu dla niemowlaka jest gryzak. Wykonany z bezpiecznej gumy albo innego materiału, szybko trafi do dziecięcej buzi i ukoi nieprzyjemne swędzenie w trakcie ząbkowania.

Zabawki dla niemowląt do wózka

Ukochana przytulanka z dzieciństwa naprawdę stać się może przyjacielem na wiele lat. Warto więc ofiarować dziecku jakąś sympatyczną maskotkę. Powinna być ona przede wszystkim wykonana z bezpiecznych, sprawdzonych materiałów, odpowiednich do bezpośredniego kontaktu ze skórą dziecka. Tego typu zabawki dla niemowlaka nie powinny zawierać również żadnych małych elementów, które maluszek może połknąć. Wybierz wzór zwierzaka lub ulubionej postaci dziecka. Początkowo maskotka będzie służyć wyłącznie przytulaniu, budując w niemowlaku poczucie bezpieczeństwa. Z czasem posłuży także do ćwiczeń akrobatycznych, a następnie stanie się powiernikiem sekretów i problemów.

Sensoryczne zabawki dla niemowlaka - dziewczynki i chłopca

Zabawki dla niemowląt, który już samodzielnie siedzi i zaczyna się poruszać, powinny zmuszać jego mózg do intensywnej pracy. W tym momencie zaczynają sprawdzać się wszelkie przedmioty służące do manipulacji, ustawiania i dopasowywania. Przykładem takich produktów są edukacyjne zabawki Melissa and Doug np. sortery do klocków.

Prezent dla niemowlaka to szeroki asortyment przyjaznych zabawek, które ucieszą każdego szkraba. Dodatkowo także pomogą mu jeszcze lepiej się rozwijać.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
pixel