Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry logiczne dla dzieci

( ilość produktów: 61 )

Gry logiczne to zbiór najciekawszych i najsilniej rozwijających logiczne myślenie u dzieci propozycji. Wśród nich wiele różnych zabaw, które dopasowane zostały do określonego wieku dziecka. Znajdują się tutaj nawet gry logiczne od 2 lat, dostosowane do potrzeb maluszków. Są to między innymi kolorowe kartoniki ze zwierzątkami, które należy dopasować. Również starsze dzieci znaleźć tu mogą prezent dla siebie – nasza oferta kierowana jest do dzieci nawet powyżej 8 roku życia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w tak znane gry, jak np. domino, grały także osoby starsze.

Wśród dostępnych zabawek są te pochodzące od najbardziej renomowanych producentów, np. gry Djeco, Bigjigs Toys, Haba, Hape, Janod oraz Goki, które są estetycznie opakowane i nadają się idealnie na prezent dla dzieci. Na małych wielbicieli logicznych łamigłówek czekają gry logiczne wymagające układania lub dopasowywania określonych elementów. Dla starszaków przygotowane zostały tradycyjne i nowoczesne domina, kolorowe karty oraz drewniane szachy z magnetyczną tablicą, dzięki której dzieci nie pogubią poszczególnych elementów gry.

Wyjątkowość prezentowanych przez nas gier logicznych opiera się na ich wytrzymałości, przemyślanym wykonaniu oraz pewności, że poza całą masą frajdy, którą sprawią dzieciom, dadzą one także możliwość zdobycia nowych umiejętności. Poza wzmacnianiem logicznego myślenia dzięki zyskują również możliwość nauki skupienia, pamięci oraz współzawodnictwa, np. w szachach. Mogą one wkroczyć w niezwykły świat zagadek, których rozwiązanie przynosi wiele satysfakcji.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel