Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Quut

( ilość produktów: 43 )

Quut, czyli uroczy 

Zabawki dla dzieci Quut to pomysł, który pojawił się pod 2012 roku w kuchni belgijskiej agencji projektowej PARS PRO TOTO. Agencja istniała wtedy już 25 lat i łącznie posiadała 20 dzieci. Pomysł zrodził się ze zmęczenia złą jakością zabawek plażowych. Stąd też koncepcja zabawek, które tworzą piękne plażowe wspomnienia. Zabawek, które charakteryzują się sprytnym designem, który zapewnia wiele godzin fajnej zabawy. Stąd też powstały projekty inteligentnych zabawek plażowych, które są solidne, ergonomiczne, odpowiedzialne ekologiczne (wolne od ftalanów BPA i lateksu) i podlegają recyklingowi. 

Zabawki zostały bardzo ciepło przyjęte przez rodziców i dzieci, dlatego marka poszła za ciosem i stworzyła zabawki, które można wykorzystać w domu i ogrodzie. Wszystkie zabawki zbudowane są tak, że przetrwają kolejne i kolejne wakacje. Nawet przy bardzo intensywnej zabawie. Dzięki temu nie musisz co roku zastanawiać się nad nowymi. To ważne, bo przecież zabawki do plażowania wykonane są z plastiku. Jeśli ciągle się psują to nie dość, że szukasz kolejnych, to jeszcze wyrzucasz mnóstwo plastiku. Marka unika kleju i używa materiałów mono. Jedynie co pozostaje to przyjemność ze spędzania czasu z dzieckiem w miłych okolicznościach przyrody. 

Zabawki dla pokoleń 

Coraz więcej marek przykłada wagę do tego, by zabawki nie było jednosezonowe. Takie odpowiedzialne podejście do produkcji sprawia, że jeśli Twoje dziecko przestanie nosić wodę w wiaderku na plaży, to Ty możesz po prostu przekazać je dalej. W ten sposób wiaderko przysłuży się kolejnemu dziecku. Trwałość ma najwyższy poziom! 

Pory roku nie mają znaczenia

Świetną rzeczą jest to, że zabawki Quut mogą być w użyciu przez cały rok. Łopatą można przekopać piasek, ale można też przekopać śnieg. Foremki mogą być używane do stawiania babek z piasku, ale też nie stoi na przeszkodzie by zrobić za ich pomocą wieżę ze śniegu. Czyż to nie wspaniałe? Zabawki, które towarzyszą dziecku w różnych zabawach, są nieocenione. Ich użycie określa tylko granica wyobraźni. W efekcie możesz uczestniczyć w zabawach, które pobudzają kreatywność oraz rozwija zdolności manualne. 

Zabawa w wannie

Kąpiel może być również świetną zabawą! Dużo piany i zabawki Quut sprawią, że Twoje dziecko będzie chętnie wskakiwać do wanny. W dodatku towarzyszyć mu będą te same foremki, które chwilę wcześniej były z nim na plaży. Takie wykorzystanie zabawek ma jeszcze jedną zaletę: oszczędność miejsca. Nie musisz już upychać wszystkiego w kartonach czy szafach. Jedna foremka daje tyle radości! Ciekawostką są puzzle piankowe, które można układać na brzegu wanny lub na kaflach. Wykonane są z pianki EVA, mają różne kształty i wielkości. Przyciągają uwagę pięknymi kolorami. Fajnie łączą się w pary. Dodatkowym atutem jest fakt, że unoszą się na wodzie oraz bardzo szybko schną. Zapewniają niesamowitą radość z kąpieli! 

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel