Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry planszowe

( ilość produktów: 60 )

Gry planszowe dla dzieci to jednocześnie okazja do świetnej zabawy dla całej rodziny. W rozgrywkę włączyć się może również starsze rodzeństwo oraz rodzice, ponieważ gry planszowe zostały tak skonstruowane, by brać w nich udział mogło więcej osób. Dzięki temu małe dzieci uczą się współzawodnictwa, umiejętności zarówno wygrywania, jak i przegrywania. Warto również wiedzieć, że poza rozrywką, którą gry dla dzieci zapewniają, dają one także możliwość zdobycia nowej wiedzy i rozwinięcia swoich umiejętności.

Trudno o inne tak kompleksowo rozwijające różnorodne zdolności u dzieci gry, jak gry planszowe. To dzięki nim dzieci uczą się logicznego myślenia, koncentracji i cierpliwości. Są one w stanie dłużej skupić swoją uwagę na tym, co je interesuje. Fabuła gry wciąga maluszki, zabierając je w magiczny świat kolorowych zwierzątek, historii rozgrywanych w sklepie lub w restauracji. Dzięki dołączonym do gier pionkom dzieci z satysfakcją pokonują kolejne pola, odkrywając nowe zadania i zagadki do rozwiązania. Dostępne gry planszowe to również przekształcone na potrzeby dzieci najbardziej znane zabawy, np. gra w chińczyka postaciami zwierzątek, bingo, drewniane szachy lub kostki do gry w kości, a także fascynujące gry Djeco, które zachwycą każdego małego odkrywcę. Pochodzą one od najlepszych producentów, m.in. Orchard Toys.

Śmiało powiedzieć można, że gry planszowe są jednocześnie grami edukacyjnymi, ponieważ uczą dzieci języków obcych, rozwijają umiejętności społeczne oraz komunikacyjne. Z powodzeniem zastępują gry komputerowe, dając radość z zaangażowania w grę całej rodziny. Zaszczepiają w dzieciach miłość do spędzania czasu razem.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel