Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Spiegelburg

( ilość produktów: 31 )

„Tworzenie baniek mydlanych jest możliwe, ponieważ powierzchnia substancji płynnej stwarza napięcie, które doprowadza do elastycznej reakcji.” Jest to słownikowy opis zjawiska baniek mydlanych. „Oh, jak pięknie” jest to opis dziecka. Który z nich bardziej Ci się podoba? Który jest bardziej emocjonalny? Który dotyka serca? Wizje dzieci wydają się prostsze – prostsze od wersji dorosłych. Ale dzieci chcą tego samego co my: żyć w świecie, który ich cieszy. Świat ten jest odważny, fajny, ładny i kolorowy - tak, jak świat Spiegelburg.

Historia Spiegelburg opiera się na działaniach niemieckiej firmy wydawniczej Coppenrath, która znajduje się w dziesiątce najlepszych niemieckich wydawnictw książek dla dzieci. W 1992 roku Wolfgang Holker rozpoczął historię marki "Die Spiegelburg" czyniąc Coppenrath jednym z pierwszych wydawnictw rozwijających niezależny program "nie-książki" (obok normalnego wydawnictwa). Od tego czasu wydawnictwo realizowało filozofię budowania radosnego i twórczego związku zabawek oraz innych produktów z programem książek.

"Nie-książki" oparte są na prezentowanych w wydawnictwie postaciach. Kapitan Skarky to mały pirat o wielkim sercu, Księżniczka Lillifee to mała wróżka, która żyje w kwiatowym zamku, a Przyjazna Siódemka to seria dla niemowląt.

Pierwszymi charakterami, którymi autorzy i ilustratorzy zainspirowali się w książkach swoich dzieci byli niedźwiedź Charly i mysz Sepp: "Śpij dobrze, misiu" i "Jeden dzień w domu myszy Sepp." Oba tytuły zostały wydane w 1993 roku. Rok później, zając Felix, lubiący podróże, wyruszył w pierwszą wycieczkę odkrywania metropolii. Od 2004 roku, Księżniczka Lillifee podbija serca dziewczynek. "Tworzymy cały świat wokół książki" deklaruje wydawca Wolfgang Holker. "Ponieważ dzieci bawią się ze swoimi książkami. Ponownie odgrywają sceny i przenoszą nasze drukowane światy do ich własnego świata." Z Felixem dzieci mogą podróżować i odkrywać obce kraje, z księżniczką Lilifee mogą zabawnie się przebierać, ozdabiać się klejnotami i malować swoje buzie, a Kapitan Sharky może szybko przekształcić pokój dziecka w galeon dzielnych korsarzy.

Oprócz postaci, firma wydawnicza Coppenrath ciągle wprowadza inne produkty tematyczne, np. poświęcone nowym odkryciom dinozaurów i edukowaniu dzieci w zabawny sposób. Miłośnicy koni to udany zbiór dziecięcej fikcji i literatury faktu obok tytułów silnie sprzedających się produktów o niepowtarzalnym wzornictwie.

W 2004 Wolfgang Holker wydawca Coppenrath i Walter de Corte otworzyli nową firmę "Spiegelburg International", aby uczynić świat Spiegelburg znany także poza "domowymi" rynkami: Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Teraz marka Spiegelburg obecna jest w ponad 30 różnych krajach na 5 kontynentach. Od marca 2010 Kapitan Sharky, Księżniczka Lillifee, Przyjaciele koni, miłośnicy dinozaurów oraz wszyscy inni bohaterowie Spiegelburg zostali przeniesieni do wyremontowanej starej remizy strażackiej w Münster, gdzie są otoczeni magiczną atmosferę.

W "Kolekcji Spiegelburg" można znaleźć oryginalne zabawki, pomysły na prezenty, wysokiej jakości stylowe akcesoria i ozdoby do ogrodu: wesołe grochy, zabawne kropki, klasyczną linię "La Collection Rouge" oraz wiele innych wzorów do domu.

Linie produktów dla dzieci marki Spiegelburg w sklepie ZieloneZabawki:

Księżniczka Lillifee

Kolekcja marki Spiegelburg - Lillifee powstała na podstawie wydanych książek o popularnej w wielu krajach na świecie tytułowej bohaterce. Są to opowieści o dobrej i uroczej wróżce, która bardzo kocha wszystkie zwierzęta. W ofercie Spiegelburg znajduje się kilkaset wyjątkowych produktów z serii Księżniczki Lillifee. Wśród nich zabawki w tym zabawki dla dziewczynek, przybory szkolne, torby dla dziewczynek i walizki dla dzieci, a nawet ubrania.

Rycerz Vincelot

Vincelot jest instruowany przez swojego kuzyna, w jaki sposób stać się rycerzem. Musi ciągle się starać i stawiać czoło nowym wyzwaniom. Jednak nie jest to dla niego problemem. Vincelot natychmiast, kiedy jest taka potrzeba mobilizuje się i jest bardzo odważny. Zawsze może liczyć na swój magiczny miecz Jaber. Odkryj świat wraz z naszym dzielnym rycerzem - Vincelotem!

Kapitan Sharky

Kapitan Sharky to kolekcja Spiegelburg oparta na opowieściach o małym i dobrym piracie, który podróżuje po morzach i oceanach szukając przygód wraz z swoją sympatyczną załogą. W ofercie Spiegelburg znajduje się kilkaset pirackich produktów. Między innymi prawdziwa luneta, kapelusz, miecz, tatuaże oraz inne atrybuty korsarzy.

Koń mój przyjaciel

Horse Friends to seria Spiegelburg stworzona dla miłośników koni. W tej uroczej kolekcji znaleźć można nie tylko pamiętniki lub długopisy z wizerunkiem rumaków, ale także haftowane torebki, walizki, przybory szkolne, dekoracje do pokoju czy też biżuterię dla dziewczynek. Dzięki tej serii Spiegelburg konie zawsze będą wam towarzyszyć.

Good Luck

Good Luck to seria Spiegelburg z produktami  na urodziny, na zdany egzamin, ..., po prostu na szczęście :) Szczęśliwe świnki, koniczynki i czarny kominiarz to sympatyczny upominek na prezent jak i rodzaj fantastycznej dekoracji! 

The Monsterbox

Sprawdź to! "Monsterbox" oferuje oryginalne, wyjątkowe, niepowtarzalne, ... produkty :) Zaskoczą niejednokrotnie. Wśród gadżetów znajduje się skacząca masa plastyczna, robot powtarzający dźwięk, skarbonka, która sama "zgarnia" pieniądze itp. Wszystko to charakteryzuje się wysoką jakością marki Spiegelburg i ciekawym design!

Wiek
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel