Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Instrumenty muzyczne dla dzieci

2018-04-05
Instrumenty muzyczne dla dzieci

Dla nieco starszych i uzdolnionych czekają instrumenty muzyczne dla dzieci, a nawet dokładne repliki prawdziwych instrumentów. Prezent może być godny prawdziwego wirtuoza, jeśli zdecydujemy się na klasyczne skrzypce Small Foot lub Kolorowe pianino dla dzieci, zwierzaki Sevi. Wielbicieli różnorodnych brzmień, którzy pragną zagrać wraz ze swoimi przyjaciółmi zainteresują instrumenty dla dzieci w zestawie, nazwane po prostu Mały zespół marki Sevi.

Instrumenty muzyczne dla dzieci mają swój czar, a ich wyjątkowy wygląd sprawia, że maluchy chętnie po nie sięgają. Nawet małe dzieci są w stanie zaaranżować piękny koncert i wyrazić siebie poprzez bogactwo miłych dla ucha dźwięków.

Dobrym pomysłem jest również zapewnienie maluchom ciekawej rozrywki w innej formie. Zabawki edukacyjne dla dzieci pozwalają nabrać wprawy w prostych czynnościach, które jednak są pierwszym krokiem do samodzielności i bardziej złożonych rozrywek. Jeśli zaczynamy od podstaw pomocny będzie zestaw do krojenia z chlebem ukazujący przygotowywanie posiłków tak by maluchy mogły w bezpieczny sposób naśladować dorosłych. Podobnym pomysłem jest sorter dla dzieci - Gotuj razem z nami, który pokazuje w jaki sposób przygotować podstawowe dania i jednocześnie pozwala maluchom nabrać wprawy w sortowaniu przedmiotów o różnym kształcie.

 Istnieją oczywiście zabawki drewniane stworzone specjalnie w celu poprawy małej motoryki i koordynacji ruchowej w większej skali. Za przykład może posłużyć zabawka edukacyjna Kolorowa zebra w paski marki Manhattan Toy stworzona z myślą o ćwiczeniach dla małych rączek i rozwijaniu wyobraźni. Rzecz jasna to wersja mini, tymczasem, jeśli potrzeba czegoś większego świetnie sprawdzi się zabawka edukacyjna Przygoda na szczycie drzewa. Każda z tych opcji dostarcza kompleksowych wrażeń sensorycznych oferując maluchom długie godziny aktywnej rozrywki. Różnorodność ruchomych elementów sprawia, że dziecko rozwija się kompleksowo stymulując swoją bogatą wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Przeczytaj również: 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel