Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bezpieczeństwo zabawek Hape

2018-08-09
Bezpieczeństwo zabawek Hape

Marka Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Zabawki Hape narodziły się w Niemczech w 1986 roku. Już od ponad trzydziestu lat przynoszą więc radość dzieciom z różnych zakątków świata, w tym z Polski. Czym wyróżnia się marka Hape? Zabawki przez nią produkowane są funkcjonalne, nie poddają się zmiennym modom i są zaprojektowane z myślą o kolejnych pokoleniach użytkowników.

Jakość materiałów

Zabawki Hape są przygotowywane ze starannie dobranych materiałów. Jest to drewno, ale także bambus, czyli roślina szybko się odnawiająca. Elementy plastikowe są bardzo solidne, dlatego przedmioty te mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Hape jako marka przykłada bardzo dużą wagę do odpowiedzialności społecznej. Skutkiem takich działań jest produkcja, przechowywanie i transport organizowane w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu zaszkodzić naturze i szanować jej zasoby.

Warto wspomnieć również, że Hape buduje obecnie Centrum Edukacji i Rozwoju Środowiska Wczesnego Dzieciństwa w Gongtong. To inwestycja o znaczeniu międzynarodowym, powstająca w Chinach i służąca dzieciom w celu zabawy połączonej z edukacją.

Warto wspomnieć, że zabawki Hape uzyskały szereg bardzo istotnych certyfikatów. Spełniają między innymi standardy bezpieczeństwa i jakości EN71 (europejskie normy zabawek) oraz ASTM (Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów). Dodatkowo produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach potwierdzających najwyższą jakość i bezpieczeństwo w użytkowaniu przez dzieci.

Hape – zabawki dla każdego dziecka

Oferta marki Hape jest bardzo rozbudowana. Są to przede wszystkim zabawki edukacyjne, różnego typu kolejki drewniane, pojazdy, pchacze, zabawki manipulacyjne, teatrzyki, klocki, drewniane kuchnie, domki dla lalek, instrumenty muzyczne. Wszystko to w kolorystyce dopasowanej do gustu dzieci. Drewniane zabawki Hape są przystosowane dla potrzeb dzieci od narodzin do chwili osiągnięcia wieku szkolnego.

Prosty design, przy jednoczesnej wielości możliwości zabawy – to z pewnością osiągniecie projektantów marki Hape. Zabawki są przygotowane w taki sposób, aby były maksymalne ponadczasowe. Łatwo jest sobie wyobrazić, że za 20 lat dzieci będą się bawiły dokładnie tymi samymi przedmiotami. To zasługa także ich solidności. Drewniane zabawki Hape są odporne na dziecięcą pomysłowość. Cechują się prostotą, która wspiera kreatywność.

Zabawki Hape – dobry projekt to podstawa!

W marce Hape wszystko zaczyna się od dobrego projektu każdej zabawki. Oferowany produkt jest rozważany pod wieloma względami. Wiele zabawek jest multifunkcyjnych i mobilnych, aby łatwiej było je zmieścić nawet w niedużym pokoju dziecięcym. Troska o detal to z pewnością powód olbrzymiej popularności zabawek Hape.

Rekomendujemy wybór drewnianych zabawek Hape wszystkim osobom, które szukają inspiracji na prezent, który z jednej strony będzie ekologiczny i nie stanie się szybko kolejnym śmieciem zatruwającym naszą planetę, a jednocześnie będzie także atrakcyjny dla dziecka i stanie się ozdobą jego pokoju. Zabawki Hape są tak pomyślane, że można je ze sobą łączyć, dzięki czemu tworzy się jego jednolity wystrój.

Przeczytaj również: 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018

Polecane

Bambusowe krążki do układania, E5524-Hape, gra dla dzieci

Bambusowe krążki do układania, E5524-Hape, gra dla dzieci

120,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 120,00 zł/1szt.Cena regularna 123,00 zł brutto/1szt.
Zabawka muzyczna 6w1 Mały kompozytor E0335-Hape, instrumenty dla dzieci

Zabawka muzyczna 6w1 Mały kompozytor E0335-Hape, instrumenty dla dzieci

115,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 115,00 zł/1szt.Cena regularna 145,50 zł brutto/1szt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel