Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

B.Toys – zabawki ze świata dziecięcych marzeń

2018-09-26
B.Toys – zabawki ze świata dziecięcych marzeńB.Toys to kanadyjski producent zabawek dla dzieci (w tym zabawek terapeutycznych), którego mottem jest „B.you – bądź sobą”. Przyznać trzeba, że ten slogan jest w tym przypadku realizowany stuprocentowo. Wszystkie oferowane produkty są nie tylko świetnej jakości, czyli bezpieczne dla dziecka i odporne na przejawy kreatywności najmłodszych, ale także mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów.

Zabawki B.Toys dzięki którym bawisz się na własnych zasadach

Dzięki produktom B.Toys każde dziecko samodzielnie poszukiwać może swoich zainteresowań i talentów. Dodatkowo uwagę zwracają atrakcyjne opakowania – każdy przedmiot jest zapakowany w ekologiczne pudełko, czym wpisuje się w misję marki.

Tym, co wyróżnia B.Toys jest bardzo oryginalny design. Kreatorzy marki nie powielają schematów, zamiast tego szukają swoich własnych, kreatywnych rozwiązań. Dzięki temu zabawki B.Toys pozwalają dziecku sprawdzić się w wielu rolach: konstruktora, artysty, muzyka, lekarza, a przy tym nadal po prostu dobrze się bawić.

Jakie produkty B.Toys wybrać?

Sklep Zielone Zabawki ma w swoim asortymencie pełen przekrój zabawek B.Toys. Wielkim zainteresowaniem dzieci (oraz ich rodziców) cieszą się klocki B.Toys. Są one bardzo kolorowe i pozwalają na stworzenie naprawdę zróżnicowanych budowli. Młodszym dzieciom do gustu przypadną układanki – to świetne ćwiczenie dla motoryki najmłodszych.

Twoje dziecko uwielbia śpiewać i zna na pamięć wiele dziecięcych przebojów? W takim razie zadbaj o rozwój tej pasji, wybierając mikrofon B.Toys. To nie tylko narzędzie do wspólnego śpiewania, ale także praktyczna nauka języka angielskiego, dzięki książeczce z tekstami piosenek. Po dokupieniu do zabawki dodatkowych instrumentów tej samej marki stworzycie rodzinny zespół. A może symfonia B.Toys? To narzędzie, które wprowadzi dziecko w świat muzyki klasycznej i wyrobi w nim bardzo dobry gust. Zabawa polega na ustawieniu figurek instrumentów muzycznych na specjalnym pulpicie, aby odtworzyć ich dźwięk i tworzyć swoje kompozycje znanych utworów.

Dla dzieci utalentowanych artystycznie idealnym wyborem jest znikopis B.Toys. W zestawie otrzymuje się cztery mazaki do napełnienia ich wodą, a maluje się na specjalnym, wilgotnym płótnie. Kiedy materiał wyschnie, obraz znika, a zabawę można rozpocząć na nowo.

Zabawki B.Toys są bardzo popularne. Często goszczą na blogach parentingowych, a w opiniach o nich rodzice małych dzieci chwalą wysoką jakość i kreatywność. Trzeba przyznać, że z tego typu przedmiotami aż trudno się nudzić. Nic dziwnego, że zabawki B.Toys naprawdę są w stanie wyzwolić z dzieci ich ekspresję i sprawić, że po prostu są sobą. Mogą się bawić na własnych zasadach.

Więcej informacji o zabawkach B.toys.

Polecamy artykuły o marce Janod zabawkach Djeco
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel