Dzieci uwielbiają wcielać się podczas zabawy w rolę osób dorosłych, udają, że gotują, są sprzedawcami w sklepie bądź restauratorami. Niemiecka marka Erzi sprawia, że ich zabawa może być jeszcze bardziej realistyczna i dawać więcej radości, dzięki zabawkom imitującym prawdziwe jedzenie. Chrupiące paluszki rybne Iglo w puszcze to nie tylko replika prawdziwego jedzenia ale także prawdziwej marki, którą dzieci mają szanse ujrzeć w domu czy w sklepie. Metalowe opakowanie okraszone jest markową grafiką firmy Iglo, która dodaje realizmu zabawce.
W metalowym pojemniku znajduje się 5 drewnianych paluszków rybnych do zabawy, wykonanych z malowanego drewna buku. Zabawka posiada certyfikaty CE oraz ASTM, które potwierdzają jakość wykonania oraz bezpieczeństwo dla dzieci. Chrupiące paluszki rybne Iglo w puszce Erzi to idealny prezent dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia, które uwielbia bawić się w dom, kuchnię lub restaurację.
Najważniejsze cechy zestawu Chrupiące paluszki rybne Iglo w puszce Erzi:
- Realistyczny wygląd,
- Do zabawy w sklep, gotowanie, restaurację, itp.;
- 5 drewnianych paluszków rybnych;
- Metalowe opakowanie;
- Wyprodukowano w Niemczech,
- Z certyfikatami CE i ASTM.
Wymiary: 5,9 × 7,5 × 2,4 cm
Zabawki Erzi to gwarancja jakości, oryginalności oraz bezpieczeństwa. Wykreowane w 1991 roku do dziś produkowane są w Niemczech przez osoby pełne zaangażowania i entuzjazmu. Pasja do zabawek pozwoliła stworzyć produkty bezcenne dla dziecięcego rozwoju na różnych etapach życia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabawek drewnianych Erzi dostępną w naszym sklepie internetowym!