Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Smart Trike

( ilość produktów: 1 )

Smart Trike to producent rowerków biegowych, hulajnóg oraz innowacyjnych pojazdów łączących zalety wózka z rowerkiem trójkołowym, a wszystko to w składanej, kompaktowej formie. Produkty Smart Trike zapewniają łatwość prowadzenia, dlatego sprawdzą się maluchom, które mają po raz pierwszy co czynienia z tego typu pojazdami. Priorytetem jest dla producenta bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, stąd wysoka jakość wykonania i testowanie pojazdów przed ich sprzedażą.

Wózek i rowerek trójkołowy Smart Trike w jednym – pojazd na całe dzieciństwo

Błyskawiczne tempo wzrostu i rozwoju dzieci sprawiło, że rodzice cenią sobie praktyczne rozwiązania, których bez wątpienia dostarcza marka Smart Trike. Hybrydowe pojazdy łączące w swojej konstrukcji wózek i rowerek dedykowane są dzieciom już od 6 miesiąca życia. Liczne możliwości przekształcania sprawiają, że pojazdy te służyć mogą w dalszym ciągu kilkulatkom, jako trójkołowe rowerki. W zależności od modelu rowerki oferują konkretną liczbę modyfikacji, jak 7w1 czy 8w1. Każda z wersji pojazdu dedykowana jest danej grupie wiekowej. Składany rowerek trójkołowy Smart Trike posiada opatentowaną konstrukcję umożliwiającą szybkie złożenie go lub przekształcenie konstrukcji bez użycia narzędzi. Po złożeniu wózko-rowerek zyskuje niewielkie wymiary, co zapewnia łatwość przechowywania. Solidność konstrukcji zapewniają zastosowane materiały, dzięki którym pojazd będzie jeździł i wyglądał jak nowy mimo intensywnej eksploatacji i upływu kolejnych miesięcy. W rowerkach Smart Trike spotkać się można z opatentowaną technologią Touch Steering™, która umożliwia sterowanie pojazdem za pomocą delikatnego dotyku, bez użycia dużej siły, co pozwala na jazdę każdemu maluchowi.

Pozwól dziecku odkryć świat skatingu z Smart Trike!

Marka oprócz innowacyjnych pojazdów ma w swojej ofercie także uwielbiane przez dzieci hulajnogi, które dostarczają frajdy z jazdy, jednocześnie doskonaląc dziecięcy zmysł równowagi. W najpopularniejszych modelach takich jak Scooter T1, T3 i T5 zastosowano opatentowany system T-Lock, który pozwala dziecku na stopniowe zdobywanie umiejętności jazdy. Polega to na tym, że w początkowej fazie jazdy kierownica jest zablokowana, by dziecko mogło nabyć pewności siebie i nauczyć się stabilnie prowadzić pojazd. Gdy maluch nabędzie już wprawy wystarczy wyłączyć T-Lock, a kierownica zyska skrętność pozwalając dziecku na emocjonującą jazdę freestyle. Dla żądnych dodatkowych atrakcji marka Smart Trike wyposażyła niektóre modele w świecące kółka LED. Hulajnogi Smart-Trike oferują możliwość regulacji wysokości kierownicy, by pojazd mógł „rosnąć” razem ze swoim właścicielem. Kółka w hulajnodze Smart Trike zapewniają przyczepność do podłoża oraz amortyzację, dzięki której wjechanie na nierówny teren nie zmniejszy frajdy z jazdy. Uchwyty na kierownicy pokryte zostały antypoślizgowym materiałem, którego pewnie trzymać się będą nawet spocone z podekscytowania dziecięce dłonie. Hulajnogi Smart Trike dostępne są w wielu wesołych wariantach kolorystycznych, by maluch mógł jeździć pojazdem w swoim ulubionym kolorze.

Zobacz także hulajnogi ScootandRide.

pixel