
Książki wydawnictwa Dwie Siostry są bardzo lubiane przez dzieci i (nie oszukujmy się) dorosłych. Maluchy potrafią docenić oryginalne ilustracje, prostotę przekazu, za to dorośli uwielbiają również to, że te książki są po prostu ładne. Pięknie wydane, często pokazujące trochę inne spojrzenie na świat. Osobiście doceniam promowanie polskich autorów i ilustratorów, ale też bardzo trafne wybory propozycji zagranicznych.











