Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zielone Zabawki - zabawa i bezpieczeństwo huśtawek dla dzieci

2017-02-28
Zielone Zabawki - zabawa i bezpieczeństwo huśtawek dla dzieci

Zielone Zabawki - zabawa i bezpieczeństwo huśtawek dla dzieci

Rodzice spędzający czas ze swoimi dziećmi na placach zabaw często zastanawiają się nad bezpieczeństwem pociech, które beztrosko używają różnych atrakcji. Na osiedlowych miejscach, wyznaczonych do zabaw jest bardzo dużo elementów metalowych, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci. Podczas szaleńczych pogoni za piłką czy zabaw w berka, łatwo bowiem o wypadek, jeśli w pobliżu aż roi się od podobnych konstrukcji. Warto zatem wybierać takie miejsca, gdzie dzieci będą mogły korzystać z bezpiecznych elementów konstrukcyjnych.

Asortyment sklepu zielonezabawki.pl jest odpowiedzią na wiele trosk związanych z bezpieczeństwem maluchów. Witryna zawiera tylko bezpieczne zabawki i akcesoria dla najmłodszych. Domowe huśtawki drewniane dla dzieci, przyrządy do zabawy i ćwiczeń wykonane są tylko i wyłącznie z mocnego drewna, które pomalowane jest bezpieczną, atestowaną farbą. Wybierając tego typu rozwiązania, możecie Państwo stworzyć własny – w pełni bezpieczny plac zabaw, który stanie się prawdziwym królestwem dla pociech. Wszelkie łączenia i mocowania zabawek są dokładnie zabezpieczone przed delikatną skórą dziecka, dzięki czemu możemy mówić o całkowitym bezpieczeństwie i beztroskiej zabawie naszych pociech.

Huśtawki drewniane dla dzieci to doskonały przyrząd do rozwoju psychoruchowego.

Maluchy mogą być w ciągłym ruchu przez wiele godzin, mają więc okazję rozwijać koordynację, a samo huśtanie sprawia im olbrzymią frajdę. Rodzice i opiekunowie mogą być z kolei spokojni o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Cały asortyment dostępny naszym w sklepie posiada szczegółowy opis swoich parametrów. Jest to bardzo ważne, gdyż nie każdy z dostępnych przedmiotów nadaje się do użycia dla każdego dziecka. Produkty pogrupowane są według przedziałów wiekowych, niektóre z nich posiadają wskazanie, iż grupą docelową są chłopcy bądź dziewczynki. Jak wiadomo waga dziecka wzrasta proporcjonalnie wraz z wiekiem, dlatego też użycie niektórych zabawek ogranicza się tylko i wyłącznie do danej masy ciała, ujętej w tak zwanych widełkach. W przypadku huśtawek drewnianych dla dzieci ma to znaczenie.

Kupując dziecku huśtawkę, drewniany jeździk (rowerek napędzany poprzez odpychanie stopami od podłoża), bujaki i inne akcesoria, należy zwrócić uwagę na opis nakierowujący na sugerowany wiek oraz wagę dziecka. W ten sposób możecie Państwo wybrać akcesoria, które posłużą dzieciom przez długi czas i będą mogły zostać przekazane kolejnym pociechom.

Drewniane huśtawki dla najmłodszych dostępne na www.zielonezabawki.pl zaopatrzone są w mocne i bezpieczne sznurki służące do umocowania na haczykach. Zabawka posiada także wytrzymałe, metalowe kółka dzięki którym możliwy jest bardzo szybki montaż i demontaż. Huśtawkę można używać w większym pomieszczeniu domowym lub na powietrzu, na przykład w przydomowym ogrodzie. Huśtawki drewniane dla dzieci proponowane przez sklep Zielone Zabawki są bardzo lekkie, łatwe do przenoszenia, a złożone zajmują niewiele miejsca. Jest to szczególnie ważna informacja w przypadku małych pomieszczeń.

Bezpieczne i ekologiczne zabawki

Najmłodsi użytkownicy drewnianych huśtawek marki Bajo i innych są zwykle zachwyceni pomysłową linią stylistyczną. Każde z tych przyrządów do zabawy posiada ciekawie wykonany wzór. Te zabawki wywołują uśmiech na twarzy malucha!

Zielone Zabawki to miejsce gdzie znajdziemy mnóstwo inspiracji odnośnie estetycznego, bezpiecznego i praktycznego prezentu dla dziecka w wieku od 0 do 9+.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in.:

  • zabawki wspomagające rozwój psychiczny i fizyczny dla niemowląt,
  • zabawki zręcznościowe i logiczne,
  • drewniane łamigłówki,
  • drewniane zabawki do łazienki,
  • artykuły do majsterkowania dla chłopców,
  • zestawy drewnianych domków dla lalek, z których ucieszy się każda młoda dama.

Zachęcamy do wyboru solidnych i trwałych zabawek, wykonanych z ekologicznych materiałów. Nasze produkty  pozwalają połączyć dobrą zabawę z nauką, co rzadko się zdarza w przypadku standardowych zabawek. Atrakcyjna cena jest kolejnym atutem drewnianych gadżetów. Oferujemy rozwiązania dla dziewczynek i chłopców w różnych grupach wiekowych. Zabawki podzielone są na kategorie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć interesujący produkt.

Zapraszamy do składania zamówień i korzystania z aktualnych promocji!

Przeczytaj również

Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel