Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pacynka na rękę - zabawa w teatrzyk

2017-03-17
Pacynka na rękę - zabawa w teatrzyk

Kopciuszek, Królewna Śnieżka, a może Szewczyk Dratewka? Pacynki i lalki to wspaniały pomysł na to, aby odtworzyć znane i chętnie czytane przez dzieci bajki. Pacynka na rękę pomimo niepozornego wyglądu odgrywaj bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka, warto więc zachęcić dziecko to poznania tej klasycznej już zabawki.

Teatr w dziecięcym pokoiku

Aby przekształcić pokoik w teatrzyk potrzebujemy jedynie aktorów, pacynek oraz wolnej i stabilnej przestrzeni, która posłuży za scenę. Główną rolę w zabawie w teatrzyk odgrywa wyobraźnia a także kreatywność. Wystarczy użyć wyobraźni, aby stolik zmienił się w scenę, a domownicy w rozentuzjazmowaną widownię. Odgrywanie ról nie tylko rozwija kreatywność, ale doskonale uczy zabawy i współpracy z rówieśnikami. Pamiętajmy o sukcesie przedstawienia decyduje współpraca i doskonałe zgranie aktorów!

Pacynka na rękę – bajki i baśnie

Jeśli pociecha uwielbia historie o odważnych rycerzach lub o cudownych księżniczkach, warto sięgnąć po pacynki nawiązujące do baśniowych światów osadzonych w realiach dawnego średniowiecza. Kolekcja 12 pacynek marki Goki łączy w sobie wszystkie postacie pojawiające się baśniowych światach. Pacynki wyróżniają pełne szczegółów stroje w mocnych, bajkowych kolorach. Komplet 12 figurek pozwoli kilkuletniemu aktorowi na zorganizowanie niemalże każdego przedstawienia. Firma Goki przygotowała również pacynki z serii „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Zestaw składa się z 10 postaci, dzięki czemu każdy uczestnik zabawy znajdzie swoją ulubioną postać.

Pacynka na rękę i przytulanka w jednym

Innowacyjne podejście do klasycznych pacynek wyznaje włoska marka Trudi. Pacynki włoskiego producenta pełnią również rolę miłej w dotyku przytulanki, która po całym dniu zabaw umili małemu aktorowi zasypianie. Aby ożywić pełną uroku, pluszową pacynkę, wystarczy włożyć zabawkę na rękę i poruszać palcami. W ramach kolekcji Trudi znajdziemy między innymi smoka, osiołka, papugę, świnkę czy myszkę. Znakiem rozpoznawczym wszystkich pluszaków Trudi pozostaje wysokiej jakości gatunek pluszu.

Podaruj małym aktorom profesjonalną scenę

Aby przedstawienie nabrało profesjonalnego wymiaru sama pacynka na rękę nie wystarczy. Aktorzy muszą posiadać odpowiednio wyposażoną scenę, na której zostanie rozegrane przedstawienie zapierające dech w piersiach. Stojący teatrzyk „Clown” marki Small Foot odwzorowuje scenę prawdziwego teatru. Teatrzyk składa się z materiałowych zasłon, drewnianej sceny oraz zegara informującego o godzinie rozpoczęcia przedstawienia.

Zabawa w teatrzyk – podsumowanie

Materiałowe pacynki od dekad pełni rolę kreatywnych zabawek. Wybierając pacynki podarowujesz dziecku kultową zabawkę, w której główną rolę odgrywa wyobraźnia i kreatywność.

Przeczytaj również:

 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel