Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowe trendy w połączeniu z klasyką. Trudny wybór pozytywki.

2017-11-14
Nowe trendy w połączeniu z klasyką. Trudny wybór pozytywki.

Obecnie mamy do czynienia z coraz to nowym podejściem i wieloma stylami wykonania. Poszczególne marki wprost prześcigają się w tworzeniu nowych efektownych wzorów pozytywek. Wśród marek takich jak Djeco i wielu innych o wielkiej renomie każdy znajdzie coś dla siebie.

Często stajemy na rozdrożu pomiędzy dwoma stylami - w zależności od upodobań i wystroju dziecięcego pokoju dokonujemy wyboru.
Pozytywki dla dzieci często są pokryte drobnymi wzorami lub symbolicznymi ozdobami. Takie dążenie do minimalizmu świetnie sprawdza się w stonowanych wnętrzach i najlepiej prezentuje się w przemyślanej oprawie. Dzięki nim możemy osiągnąć niesamowity efekt łącząc ze sobą zabawki o podobnym odcieniu lub innych cechach, które będą stanowiły wspólny mianownik kompozycji. W opozycji do tego stoją szkatułki z pozytywką o bardziej odważnym wyglądzie. Duże i dekoracyjne elementy o jaskrawych kolorach świetnie sprawdzą się wśród różnorodnych zabawek i tęczowej aranżacji pokoju. W bajecznie kolorowej oprawie stonowane wzory mogłyby ujść uwadze, dlatego zawsze warto przemyśleć naszą decyzję.

Oczywiście jeśli pomysły rodziców rozmijają się w założeniach z pragnieniami dziecka, w takim wypadku może warto jednak zdać się na gust malucha. Pozwólmy najmłodszym członkom rodziny od początku podejmować własne decyzję, rzecz jasna z odrobiną rozwagi. Koniec końców na pewno wyjdzie im to na dobre.

Piękne detale i kunszt wykonania pozytywki dla dzieci


Dobrym przykładem może tu być znana i lubiana pozytywka z baletnicą. Mała figurka kręci się do koła w rytm walca, coś pięknego. Taki widok z pewnością pobudzi dzieci do działania i da małym dziewczynkom bodziec inspiracji. Kto wie może nawet twoja mała baletnica zostanie w przyszłości prawdziwą gwiazdą.

Takie małe detale stanowią piękne dopełnienie całości. Istnieje wiele postaci, które można spotkać we wnętrzu tych małych pudełek, każde dziecko może wybrać swoją ulubioną.Dodatkowo większość z nich jest wyposażona w lusterko, w którym można się przeglądać przymierzając i dobierając biżuterię. A jednocześnie daje niesamowity efekt w połączeniu z wirującą w tańcu baletnicą.

Sama szkatułka to jedno wielkie dzieło sztuki, z zewnątrz prezentujące mnóstwo detali, wewnątrz pokryte miłym w dotyku materiałem. Wszystko to sprawia wrażenie magicznego pudełka, gdzie nasza mała księżniczka będzie mogła włożyć swoje najcenniejsze przedmioty. Jest to jeden z piękniejszych prezentów jakim można obdarować dziewczynkę.

Przeczytaj również

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel